امروز: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
کلیه اخبار مرتبط با واژه یادداشت دلگان
نقش مهم و اساسی خبرنگاران در تصمیم گیری های درست مسئولان
یادداشت/ مجید بامری

خبرنگاران با انتقال اخبار صحیح به مسئولان و همچنین انتقادات سازنده، نقش مهم و اساسی در تصمیم گیری های درست مسئولان را دارند.
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲:۴۰
۱۴ نکته مهم در خصوص فعالیت‌های اقتصادی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)
یادداشت/ مسعود صباغی

سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در هفته های اخیر طی مصاحبه هایی، به ۱۴ نکته مهم در خصوص فعالیت های اقتصادی این قرارگاه اشاره کردند.
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱:۰۴
 دولت باز یا بسته؟
یادداشت/محمدکاظم انبارلویی

«دولت بسته» پاسخگوی نیازهای امروز مردم بویژه در هزاره سوم میلادی نیست. دولت در حال روزمرگی است و حاضر نیست در قالب برنامه و قانون مصوب عمل کند.
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸:۵۰
اتهام به شخصیت شیطان!
یادداشت/ حسین شریعتمداری

آزادی موصل اما، برخلاف آنچه که جریان سیاسی یاد شده ادعا می‌کند، نه فقط بی‌ارتباط با ما نیست بلکه بخش قابل توجه و بنیادینی از امنیت ملی کشورمان نیز هست.
پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹:۳۱
شعبان بی‏‌مخ میانه‌روترین بود!
یادداشت روز کیهان

آنچه امروز ‌دار و دسته ترامپ در واشنگتن آشکارا می‌گویند، روی دیگر همان سیاستی است که دولت پیشین آمریکا عملاً و به صورت پلکانی دنبال می‌کرد.
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶:۵۱
 جنجال ‌های زنجیره‌ای
یادداشت/ محسن رضایی

اقدام ناپسند توهین به رئیس‌جمهورمحترم اگرچه از سوی همه جریانات سیاسی به‌ویژه اصولگرایان و نیروهای انقلاب، محکوم شد ولی به یک جنجال رسانه‌ای مبدل گشت که با بیانات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر خاتمه یافت.
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰:۰۱
از «اکبر پونز» تا «علی مطهری»!
سعید فتحی سارانی

با شروع دولت اصلاحات، رفتار سیاسی برخی افراد و گروه‌های سیاسی نسبت به دهه 60 تغییرات جدی کرد؛ کسانی مانند اکبر گنجی که به دلیل دیدگاه‌های تند خود علیه بدحجاب‌ها به اکبر پونز ملقب شده بودند یا افرادی مانند محسن مخملباف، محسن سازگارا، هاشم آغاجری و ... که برخوردهای خارج از منطق و خشن با منتقدین در دهه شصت داشتند؛ یا موسوی خوئینی‌ها که پدر معنوی گروه منحرف فرقان بود یا سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که نماد یک جریان اقتدارطلب با روحیه چپ بود ناگهان در چرخشی 180 درجه‌ای نسبت به عملکرد، رفتار و نگرش خود نسبت به یک دهه پیش ظاهر شدند.
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲:۱۰
یادی از حماسه‌سرای جبهه‌ها «حبیب‌الله معلمی»
یادداشت/ رسول حسنی

خصلت ایثارگری معلمی در سایه اخلاصی عمیق، در همه سال‌های حضورش در جبهه‌ها و سال‌های بعد از آن سبب شد که شناخت کافی از او نداشته باشیم.
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸:۱۴
روزنامه هایی که نانشان در ایجاد اختلاف است
یادداشت/

باید این سوال را از رسانه و روزنامه هایی که این خبر را تیتر اول صفحه خود کرده اند پرسید که آیا بزرگ نشان دادن این اتفاق در حد صفحه اصلی روزنامه، خود به حاشیه بردن اصل حضور حماسی که هدف تخربیگران هم بوده است، نیست؟
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۴۳
 «مردم» توسعه دهنده‌ توان موشکی هستند
یادداشت/ محمد حسن جعفری؛

امروز «توان بازدارندگی» و «اشراف اطلاعاتی» نیروهای مسلح کشور به «امنیت پایدار مردمی» استوار است و به عبارت دیگر «مردم» توسعه دهنده توان موشکی هستند.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷:۲۲
 ۶ موشک بالستیک و ۶ پیام مهم
یادداشت/ حسین دلیریان

شلیک موشک به سوی مقرهای فرماندهی داعش در دیرالزور سوریه، حاوی ۶ پیام مهم است، پیام‌هایی که حتما تاکنون مخاطبانش به خوبی آن را دریافت کرده‌اند.
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸:۴۵
اصلی‌ترین مخاطب حملات موشکی سپاه
یادداشت/حسین شریعتمداری/

پیش از این رهبرمعظم انقلاب به صراحت اعلام کرده بودند که اگر اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران دست به حماقت بزند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹:۵۹
چرا اعضای کابینه مقابل اظهارات هنجارشکنانه روحانی سکوت کردند/ ناظر امروز قاضی فرداست
یادداشت/حسین شریعتمداری/

آقایان اعضای کابینه دکتر روحانی و برخی از روحانیونی که به حمایت تمام عیار از ایشان برخاسته بودید، چرا در مقابل اظهارات هنجارشکنانه و تهمت‌های ناروایی که ایشان به اسلام و انقلاب زده است، سکوت کرده و بی‌تفاوت نشسته‌اید؟ سکوت شما در مقابل اهانت آشکار به انقلاب و نظام و حضرت امام(ره) با هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست.
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰:۱۷
 چهار نکته
/یادداشت/محمد کاظم انبارلویی

آقای روحانی! وقتی در کنار گوش شما در مرزهای کشور طبل جنگ به صدا درآمده است؛ وقتی حد اقل ۱۶ میلیون نفر در این انتخابات شخص دیگری را برگزیدند چرا باید آنها را متهم به تخریب و فریبکاری کرد؟ مگر ما نیاز به اتحاد ملی و انسجام اسلامی نداریم؟
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹:۲۲
اصلاح سیاست ورزی و مهار آفات
/یادداشت/ عباس سلیمی نمین

آقای روحانی در انتخابات سال ۹۲ با کسب ۵۰.۵درصد آرا سکان­دار امور اجرایی کشور شد اما در ۲۹ اردیبهشت امسال با ۵۷ درصد آراء. چه میزان از این رشد ناشی از علائم ساختار شکنانه است؟
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷:۰۴