امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کلیه اخبار مرتبط با واژه یادداشت دلگان
وجدان کاری، ایثار و عزم‌ عمومی پیشران توسعه استان سیستان و بلوچستان
یادداشت/ مجتبی شجاعی - فرماندار دلگان

وجدان کاری و مسئولیت پذیری در خدمت یک مفهوم چند بعدی است ،که با عوامل متعددی مرتبط است و به رفاه اجتماعی و امیدآفرینی اجتماع منجر می شود.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۸:۰۰
مدیریت دیکتاتوری یک مسئول سفارشی در دلگان سیستان و بلوچستان

یکی از مسئولان ادارات در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان که با رانت به این مسئولیت رسیده است با پیش گرفتن رویه دیکتاتوری، موجب ایجاد حواشی زیادی در حوزه مدیریتی خود شده است.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹:۳۷
دولت اختلافی و رسالت اجماع سازی!
یادداشت/ مهدی حسن زاده

آیا امکان اجماع بین بخش های مختلف بر سر مسائل اصلی اقتصاد ایران در شرایطی که سیاه نمایی بر انتقاد منصفانه غلبه دارد، قابل تحقق است؟!
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷:۱۵
تمدن نوین اسلامی؛ ویژگی‌ها و کارکردها
یادداشت/ بخش اول

نگاه تاریخی به تمدن اسلامی نشان می‌دهد که با آغاز بعثت نبی گرامی اسلام بنیان‌های یک تمدن جدید در جهان بنا نهاده شد که امروزه آن را تحت عنوان تمدن اسلامی می‌شناسیم.
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱:۰۴
در تکاپوی معتبرسازی تهدیدات
یادداشت/ ید‌الله جوانی

شکست داعش به رغم سرمایه‌گذاری‌های فراوان جبهه متحد غربی، عبری و عربی، بخشی از قدرت توسعه یافته جبهه مقاومت با محوریت ایران را آشکارتر از قبل ساخت.
چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰:۳۸
مفسر ایثاری  که ۳۲سال است با گاز خردل از درون می‌سوزد/تاول ها کوی یار را هموار کردند
یاداشت/مجید بامری

آری، هدف جانبازان آزادی مسیر کربلا بود تا امروز اگر سینه هایشان خس خس می کند ولی راه عاشقان ابا عبدالله با تاول تن شیر مردان هموار است.
چهارشنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳:۰۰
یادی از درخت تناور انقلاب
یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی

یکی از آنها که در جوانی عضو حزب جمهوری اسلامی بود و اکنون به عنوان یکی از اقتصاددانان کشور مطرح است در مورد شهید بهشتی گفته بود؛ - مدیریت شهید بهشتی منحصر به فرد بود. - شهید بهشتی در ساحت عمل و نظر، بامبنا بود. - چقدر غم انگیز است کسانی راجع به برخورداری زنان از برخی حقوق تشکیک می کنند.
دوشنبه ۸ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲:۰۶
مشکل خاصی با آژانس نداریم
یادداشت/ بهروز کمالوندی

یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راس هیاتی وارد تهران شده و قرار است با برخی مقامات بلندپایه کشورمان دیدار و رایزنی داشته باشد.
یکشنبه ۷ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱:۵۴
 جریان خاص و صداهای مدرن
/یادداشت/ محمد کاظم انبارلویی

"جریان‌ها" و "تفکرات خاص" را چه کسانی در ایران تشکیل می دهند؟ "صداهای مدرن درون ایران" کجا شنیده شده که امید آمریکا را برانگیخته است؟ آمریکایی‌ها نزدیک به ۴۰ سال است "هزینه" جریان‌ها و تفکرات خاص و صداهای مدرن درون ایران را می دهند اما...
شنبه ۶ آیان ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۳:۴۹
چون سبب دانی دوا کردن جلی است
یادداشت/ مهدی فضائلی

اگر در مذاکرات قبلی توافقنامه‌های سعدآباد،بروکسل و پاریس به دلیل عدم اجرای تعهدات از سوی سه کشور اروپایی نا کام ماندند امروز یکبار دیگر و اینبار به دلیل بد عهدی آمریکا شاهد ناکام ماندن توافقنامه برجام هستیم.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰:۱۹
 با  تفنگ سپاه نمی شود رقصید!
/یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی

ترامپ به زودی خواهد فهمید می تواند با شمشیر اعراب برقصد، اما با توپ و تانک و تفنگ و موشک سپاه هرگز!
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۶:۱۱
زمانبندی با سناریوی آمریکایی!
یادداشت/ مهدی فضائلی

تا کی باید کشور و اقتصاد ما معطل و سرگردان زمانبندی‌های آمریکایی باشد؟ تا کی باید ما از مسائل و مشکلات در اولویت خود غافل باشیم و نظر ترامپ و کنگره آمریکا ما را بلاتکلیف نگه دارد؟ آیا این سناریوپردازی نقطه پایانی هم دارد؟
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵:۴۰
 انقلاب درونی هوشمندانه
/یادداشت/ امین توکلی زاده

نیاز است جریانی فراگیر، مردمی ،انقلابی ، سالم ،عدالت خواه، اجتماعی ومطالبه گر پیرامون اصول اصلی انقلاب مانند عدالت ، آزادی ، استقلال ،جمهوریت واسلامیت نظام شکل بگیرد که بصورت پیوسته و وسیع به تداوم انقلاب وپالایش آن بپردازد .
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۵:۲۴
 «سینما» ابزاری کارآمد برای صدور انقلاب اسلامی
یادداشت/ رسول حسنی

سینمای ایران با وجود مشکلات عدیده‌ای که دارد همچنان سینمای شریف و قابل احترامی است که در دنیا صاحب امضاست؛ اما این سینما هنوز به درجه‌ای از شایستگی که سزاوار آن است، نرسیده و مدیران فرهنگی می‌بایست بیش از پیش برای جهانی شدن آن تلاش کنند.
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲:۲۸
بازی سوخته
یادداشت/ مهدی محمدی

بحث‌های چند هفته گذشته درباره حصر دارای درس‌های آموزنده فراوانی است. یکی از بهترین شیوه‌ها برای تحلیل موضوع در مواردی از این دست، این است که ببینیم هر بازیگری از منظر خود چگونه به موضوع می‌نگرد.
جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸:۱۰