امروز: جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
کنکور حریف ندارد!
یادداشت/ علیرضا سلیمی

قانون سنجش و پذیرش دانشجو باید در مدت پنج سال اجرایی شود و بر اساس آن تاثیر سوابق تحصیلی به 85 درصد برسد این درحالی است که بر اساس اذعان مسئولان، این رقم هم اکنون به 30 درصد رسیده است.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۱۳
از حضور اجباری دانش آموزان تا ناکامی در پرکردن صندلی های خالی/ زنگ خطر انحلال حزب متبوع روحانی و نوبخت به صدا درآمد +تصاویر
گزارشی از یک همایش حزبی پرحاشیه در سراسر کشور؛

در تهران این همایش با حضور محمد باقر نوبخت دبیر حزب اعتدال و توسعه و علی جنتی عضو شورای سیاستگذاری این حزب در محل وزارت ارتباطات برگزار شد که همین استفاده از اماکن دولتی برای برگزاری حزب متبوع دولتی ها خود جزو اقدامات غیر قانونی است که قابل توجه است.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱:۳۸
توطئه‌های صهیونیستی،سعودی،آمریکایی در خاورمیانه شکست خورده است/برخی مسئولان جامعه را به سبک غربی مدیریت می‌کنند
سرلشکر جعفری:

فرمانده کل سپاه گفت: تمام توطئه‌های آمریکایی ها، صهیونیست‌ها و سعودی‌ها امروز در خاورمیانه به واسطه روحیه استکبار ستیزی شکست خورده است.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳:۴۵
 حسینی و عمارت فرو ریخته‌ی معاونت هنری
نگاهی به اوضاع معاونت هنری پس از مرادخانی

حسینی پیش از هر چیز به شفاف‌سازی درباره‌ی سال‌های گذشته نیاز دارد؛ سال‌هایی که پایه‌های متزلزلِ معاونت هنری فروریخت و شاید حسینی بتواند این پایه‌ها را بازسازی کند.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۳۵
بودجه 97 بر اساس شرایط رونق اقتصادی نوشته شده است، نه رکود/ دولت به جای کم کردن هزینه‌های جاری خود، به مردم فشار می‌آورد
کمیسیون برنامه و بودجه:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لازم است در شرایط رکود، کسب و کار رونق بگیرد گفت: در حال حاضر دولت به جای اینکه بودجه را به شکلی طراحی کند که رکود در جامعه کمتر شود، مالیات بر ارزش افزوده را بالا برده، حامل های انرژی را گران تر می کند و برنامه هایی برای یارانه مردم در نظر می گیرد.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳:۱۵
جلوی فساد را بگیرید مشکل بودجه حل می‌شود/ دولت می‌خواهد بابت خدماتی که به مردم می‌دهد پول دریافت کند/ افزایش قیمت حامل های انرژی موضوعی نیست که به راحتی رای بیاورد
عضو کمیسیون انرژی:

عضو کمیسیون انرژی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت حامل های انرژی منجر به افزایش فقر در جامعه می شود گفت: بودجه سال 97 بسیار بودجه انقباضی است و نسبت به سال گذشته نه تنها بیشتر نشده بلکه کاهش داشته است؛ نمایندگان هم در حال مطالعه بودجه هستند تا به یک جمع بندی برسند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲:۵۶
 نسبت اصلاح طلبان با اخلاق، عدالت و آزادی!
/یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی

جریان اصلاح طلبی از مشروطه تا کنون گرفتار فهم غلط از مفهوم «عدالت» و «آزادی» است. این فهم غلط گریبان برخی نخبگان جامعه را رها نمی کند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸:۵۲
چرا قدس برای ما مهم است؟

مسئله‌ای که این روزها در بسیار مطرح‌شده و حساسیت گروه‌های مختلف اسلامی را برانگیخته است انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف است لذا بررسی کرده‌ایم که چرا قدس برای ما مسلمانان مهم است و اسرائیل با این کار به دنبال چیست؟
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۳۷
واردات 33 تن بوق به کشور!
بر اساس آمار رسمی منتشر شده ازگمرک؛

بر اساس آمار رسمی گمرک کشور در هفت ماهه نخست سال جاری بالغ بر 33 تن بوق، سوت، ارکستریون، ارگ و سایر آلات صوتی دمیدنی با دهان به کشور وارد شده است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴:۰۶
صدری‌نیا: مستند «قائم‌مقام» روایت منصفانه از آیت‌الله منتظری/ روایت جامع از وقایع انقلاب

محمد صدری‌نیا کارگردان گفت: مسائل مبهم تاریخ انقلاب را جوانان نشنیده‌اند، ما تلاش کردیم در مستند قائم‌مقام روایت جامعی ارائه بدهیم.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸:۰۰