امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
رهبر معظم انقلاب درگذشتِ امام جمعه شیراز را تسلیت گفتند
با صدور پیامی؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشتِ حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ اسدالله ایمانی امام جمعه شیراز را تسلیت گفتند.
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷:۰۲
مجلس به سود مردم رأی می‌دهد یا به نفع اتاق جنگ آمریکایی‌ها؟!

هر چند از سال 94 مقامات آمریکایی رسما از تلاش برای نبرد ارزی می‌گفتند اما ده روز قبل که رهبر انقلاب صراحتا وزارت خزانه‌داری آمریکا را اتاق جنگ اقتصادی علیه کشورمان معرفی کردند، برای کسی حجتی باقی نماند تا بفهمد نبردی همه‌جانبه در همه ابعادش جریان دارد.
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶:۱۹
روحانی سال 94: تحریم ها برود مشکل آب خوردن مردم حل می شود/ روحانی سال 97: تحریم‌ها بازگردد تغییری در زندگی مردم ایجاد نمی‌شود
بازخوانی اظهارات برجامی دولت

دولت امروز به سخنان 4 سال گذشته منتقدان اقتصادی برجام رسیده است که نباید همه مشکلات را به مذاکرات گره زد؛ اگرچه تحریم ها بر اقتصاد کشور تأثیر دارند اما وابستگی بیش از حد اقتصاد کشور به سرمایه های خارجی و یا نگاه به خارج برای حل مشکلات نه تنها بار اقتصادی را به جامعه متحمل می کند بلکه بازار را به لحاظ روانی به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴:۱۸
میزان واقعی قاچاق خودرو، بیش از 34000 دستگاه است/ افشاگری در مورد تبانی گسترده در واردات خودرو +متن نامه به دادستان کل کشور

موضوع به چند هفته پیش برمی‌گردد؛ آنجا که برخی رسانه‌ها، از تخلفی بزرگ در ثبت ‌سفارش خودرو خبر دادند. بنا بر اخبار منتشره، بیش از شش هزار و ۴۰۰ دستگاه خودروی وارداتی، زمانی ثبت‌سفارش شده‌اند که سایت مربوطه بسته بوده و طبعا امکان سفارش‌گذاری وجود نداشته است؛ اما اکنون یکی از نمایندگان مجلس به اسنادی دست پیدا کرده که نشان می دهد، حجم تخلفات بسیار بیشتر از این ارقام است.
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶:۰۰
مگر برجامی باقی مانده که برای خروج از آن استخاره می‌کنند؟
حسین شریعتمداری:

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: ترامپ در پی آن است که محدودسازی برنامه موشکی کشورمان و دست‌کشیدن از حضورمان در منطقه را نیز به برجام اضافه کند و نه اینکه برجام را کنار بگذارد!
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹:۲۴
جنگ با ایران! لاف گزاف ترامپ و نتانیاهو
یادداشت/ سعدالله زارعی

اقدامات روزهای اخیر نتانیاهو در تشویق ترامپ به خروج از برجام با هدف خراب کردن پل‌های پشت سر آمریکا صورت گرفته است و این در حالی است که نه تنها در آمریکا بلکه حتی در هیئت حاکمه رژیم اسرائیل نیز بگومگوهای زیادی درباره فواید و مضار حفظ برجام جریان یافته است.
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۵:۳۴
از شایعه یک ساعته استعفا تا دست وزیری که روی دکمه فیلترینگ رفت/ توافق دولت با پاول دوروف چه بود؟
رفتار دوگانه «آذری‌جهرمی» در قبال فیلترینگ تلگرام؛

این روزها کار دولت با تلگرام تمام شده است؛ انتخابات دیگر تمام شده و زمان وعده دادن به اتمام رسیده است؛ فضای مجازی از انتقاد به دولت لبریز شده و به نفع دولت است که تلگرام مسدود شود؛ بازی دوگانه ای که از سوی برخی از وزرا به راه افتاده است نمایشی است تا مسیر انتقادات را از دولت به سمت دیگر نهاد ها منحرف کنند.
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶:۱۲
تاکنون 4 بار آمریکایی‌ها را در آب‌های خلیج فارس دستگیر کردیم/ دشمنان به دنبال بازدارندگی در مقابل ما هستند
سردار فدوی:

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: پس از پایان جنگ تحمیلی آمریکایی‌ها چهار بار به حریم آب‌های ایران تجاوز کرده‌اند که آنها را دستگیر کردیم و آخرین نمونه آن دی ماه سال 94 در آب‌های بوشهر بوده است.
پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸:۲۶
تهران از وضعیت ثبات مدیریت شهری برخوردار نیست/ تا زمانی که شهرداری تهران سرپرست دارد ماندن شهر در بلاتکلیفی طبیعی است
حقانی، عضو اصلاح طلب شورای شهر چهارم تهران؛

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: بی شک تا زمانی که شهرداری تهران سرپرست دارد ماندن شهر در بلاتکلیفی طبیعی است و عدم مدیریت بحران نیز امری طبیعی است.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳:۵۹
خدا نگذرد از آن کسی که ‌شبهه مالیات آستان قدس ‌را در ذهن‌ها ایجاد کرد
رئیسی:

تولیت آستان قدس رضوی گفت: خدا نگذرد از آن کسی که این شبهه را در ذهن‌ها ایجاد کرده است. مالیات آستان قدس تا ۳۵ سال به امر امام (ره) بود که آستان قدس رضوی و شرکت‌های تابعه از مالیات معاف خواهند بود.
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴:۴۵