امروز: دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
سیاسی /
موج واکنش ها به طرح حذف اذن ولی و همسر برای خروج زنان از کشور/ ادعاهایی که رنگ و بوی دنباله‌روی از غرب دارد

در حالی که کشور در شرایط فعلی با مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری مواجه است اما این روزها بیشتر وقت دولت صرف مسائل و حواشی دیگر می شود، مسائلی که می تواند در اولویت های بعدی تصمیم گیریهای باشد.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴:۰۲
این بدعت را از کجا آوردید آقای وزیر!/ ژن خوب موثر بود یا طمع شرکت‌های خارجی به نفوذ پدر؟!/کابینه فراجناحی یعنی همان رحم اجاره‌ای افراطیون؟!
اخبار ویژه روزنامه ها

مدیران ارشد دولتی در موضعی متناقض از یک سو بحث کابینه فراجناحی را مطرح می‌کنند و از سوی دیگر می‌گویند اقلیت نباید نقشی در کابینه داشته باشد.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲:۵۳
اصلاح طلبان چگونه فرزند مرحوم هاشمی را قربانی کردند؟
نه شهردار، نه رئیس شورای شهر؛

محسن هاشمی دیگر آن «مهندس محسن هاشمی» روزهای انتخابات شورای شهر تهران نیست. او در سکوت نظاره‌گر سرنوشتی شده است که اصلاح‌طلبان برایش تقدیر کرده‌اند.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱:۳۰
ترکیه یکسال بعد از کودتا؛ ۵۰ هزار بازداشتی، ۱۱۱ هزار اخراجی و ۱۸۰ رسانه تعطیل شده

پس از کودتای ۱۵ جولای ۲۰۱۶ در ترکیه، دولت آنکارا با اعلام وضعیت فوق‌العاده در ۲۰ جولای همان سال، شروع به بازداشت و بازپرسی از مظنونان این کودتا کرد.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۳:۰۱
 پایش اختلال سیاستگذاری فرهنگی در کشور
یادداشت/

در این نوشتار تلاش داریم آسیب های حوزه سیاستگذاری فرهنگی در کشور را مورد بررسی قرار دهیم تا در آینده و طی یادداشت های آتی این موضوع را از منظرهای دیگر مورد بررسی قرار دهیم.
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۱:۴۳
پایانِ رقابت‌هایِ انتخاباتی به معنایِ فراموش کردنِ ناکارآمدی‌هایِ دولتِ مستقر نیست/هر روز شاهد تعطیلی بنگاه های اقتصادی هستیم/ باید با نگاهی جدید به موضوعات بپردازیم
نامه مهم محمد باقر قالیباف خطاب به جوانان انقلابی؛

محمد باقر قالیباف در نامه ای به جوانان انقلابی و دلسوز ایران اسلامی برخی نگرانی خود را از وضعیت موجود کشور بیان کرده است.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶:۵۱
بررسی همه خطرات و فرصت‌های قرارداد با توتال/ اما و اگرهای پایکوبی وزرات نفت برای انعقاد این قرارداد/ عربستان قرارداد خود را با توتال چگونه تنظیم کرد؟
یادداشت اختصاصی/

در قرارداد میان ایران و توتال، سهم شرکای چینی و شرکت توتال حدود 80 اما سهم ایران کمتر از 20 درصد است؛ این در حالیست که در موردی مشابه قراردادی که با عربستان سعودی معقد شده است، سهم توتال 37.5 و سهم عربستان 62.5 درصد است.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸:۱۷
 از پایان خوش‌بینی به کدخدا تا آمادگی ظریف برای یک دیدار
صفحه نخست روزنامه‌های شنبه 31 تیر ماه؛

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹:۰۷
هیات رئیسه قبول نکرد؛ قرائت گزارش برجام به بعد ازتعطیلات موکول شد
ذوالنور:

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: قرائت دومین گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از روند شش ماهه اجرای برجام به بعد از تعطیلات مجلس موکول شد.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶:۵۲
آخرین وضعیت استرداد خاوری از زبان سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران می‌گوید هر چند هنوز دارای روابط سیاسی با کانادا نیستیم و اخیراً هم مشکلاتی بروز کرده اما موضوع استرداد خاوری همچنان مورد پیگیری است.
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴:۵۸