امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
سیاسی /
پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!/ برجام کلاه گشادی بود که آمریکا بر سر ایران گذاشته است
شریعتمداری مطرح کرد:

مدیر مسئول کیهان گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد! تعجب آور است که چرا نقد برجام را برنمی تابند.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴:۴۷
تجلیل از فردی که تفکرات سیاسی امام را نقطه انحطاط و زوال ایران میداند!
یادداشت/محمد عبدالهی

هفته گذشته اتفاقی در کشورمان رخ داد که از دید برخی رسانه ها مغفول ماند و آن تجلیل رییس جمهور از سید جواد طباطبایی به عنوان متفکر علوم انسانی بود؛ سال گذشته نیز به بهانه رونمایی از کتاب «فیلسوف سیاست» در خانه اندیشمندان علوم انسانی با حضور عباس آخوندی از این شخصیت تجلیل به عمل آمد.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳:۲۶
استعفای کارشناس ارشد تحریم‌های ایران به دلیل اقدامات برجامی ترامپ
فارن‌پالیسی گزارش داد:

یک مجله آمریکایی گزارش داده در یک سالی که از حضور ترامپ در کاخ سفید می‌گذرد شمار زیادی از کارشناسان مسائل تحریمی به حاشیه رانده شده یا از دولت آمریکا جدا شده‌اند.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۹:۱۵
باید هدف‌ ما حل مشکلات مردم باشد/ مراقب باشیم دشمنان روی موج بیکاران و محتاجان سوار نشوند
آیت‌الله امامی‌کاشانی در نماز جمعه تهران:

خطیب نماز جمعه تهران گفت: هدف‌ ما باید حل مشکلات مردم باشد و بدانیم اگر به مشکلات محتاجان نرسیم ممکن است دشمنان برای رسیدن به اهداف خود بر دوش گرفتاران سوار شوند.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵:۳۲
آقای رئیس جمهور! به برده داری پایان دهید
نامه سرگشاده سردار نقدی به رئیس جمهور

معاون فرهنگی سپاه پاسداران نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشت.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰:۲۵
حرفه گرایی و تعهد روزنامه نگاران تضمین کننده انتشار اخبار «خوب» است
مدرس خبرنگاری:

مدرس خبرنگاری گفت: اخلاق و تعهد حرفه‌ای روزنامه نگاری به ما می‌گویند چه اخباری «خوب» و چه اخباری «بد» است و در عین حال معیارهای این قضاوت را نیز مشخص می‌سازند .
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶:۵۴
لزوم ورود عالمانه، هوشمندانه و عاقلانه رسانه‌ها برای انتشار «خبر خوب»/ دبیرخانه دائمی «خبر خوب» می‌تواند اعتبار رسانه‌ها و مطبوعات را باز گرداند
رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی بسیج:

رئیس مرکز رسانه و شبکه‌های اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دبیرخانه دائمی خبر خوب می‌تواند با همفکری فعالان رسانه‌ای، وضعیت و اعتبار گذشته را به رسانه‌ها و مطبوعات بازگرداند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸:۵۳
رهبر انقلاب جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند
با صدور پیامی؛

حضرت آیت الله خامنه‌ای با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱:۳۳
شروط ترامپ برای ادامه برجام، نقض برجام است/ موضوعات غیرهسته‌ای ایران به ترامپ ربطی ندارد/ پارادوکس رفتاری آمریکا در تعلیق و تمدید تحریم ها
کارشناس مسائل هسته‌ای

یک کارشناس مسائل هسته‌ای در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می تواند انجام دهد عنوان کرد: خروج ایران از برجام آخرین راه بوده چرا که این کار افکار عمومی را علیه ایران تحریک می کند، ایران باید خود را در حوزه اتحادیه اروپا گسترش دهد و ارتباطات خود را با کشورهای روسیه، چین، فرانسه و آلمان حفظ کند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲:۱۹
 تسلط کم نظیر رهبری بر هوای نفس

اگر برخی همزمان با هجمه گسترده به ایران به زعم خویش سندی را برای به زیر سؤال بردن رهبری منتشر نمی‌ساختند جامعه محروم مانده از اسناد تا این میزان بر تسلط رهبری بر هوای نفس خویش- که قدرتی فوق‌العاده را به نمایش می‌گذارد- نزدیک نمی‌شد.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶:۱۹