امروز: پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
سیاسی /
نقد لوکس!
/یادداشت/ محمد کاظم انبارلویی

وقتی بر اساس آخرین نظرسنجی‌ها اشتغال و بیکاری بزرگ‌ترین دغدغه مردم است ، وقتی داد فعالان اقتصادی و مردم از رکود بلند است ، چرا باید گفته شود از رکود خارج شده‌ایم و اشتغالزایی در این دولت در جهان بی نظیر است؟!
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱:۲۷
آقای روحانی ملت ایران کوردل و بی بصیرت نیستند/90 درصد مردم از برجام ناراضی هستند/ در برجام طلا دادیم ولی هنوز مس هم دریافت نکردیم
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه را که اکنون ما در دوران پسا برجام احساس می کنیم این است که ایران یک پروژه اقتداری را در بحث هسته ای از دست داد و به عبارتی ما در برجام طلا را دادیم ولی هنوز مس هم دریافت نکردیم.
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۰:۱۲
آمار رئیس جمهور در خصوص اشتغال و رشد اقتصادی ساختگی و غیر واقعی است

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با انتقاد از اظهارات رئیس جمهور و ارائه آمارها در خصوص رشد اقتصادی، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور گفت: این آمارها صحت ندارد و ساختگی و غیر واقعی است.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹:۳۵
آقای روحانی دیدن

حسن روحانی رییس جمهور بار دیگر با خبرنگاران نشستی برگزار کرد و مواضع اش را اعلام کرد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳:۴۰
جشن شکرگزاری برجام با حضور «عباس آقا» و «عمو جواد»+فیلم
مجموعه طنز نیشگون نیوز/

شصت و چهارمین قسمت از بسته خبری «نیشگون نیوز» با رویکرد طنز منتشر شد.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰:۴۲
وزیر هزار میلیاردی یک تنه مقابل دولت ایستاده است!

یک روزنامه حامی دولت می‌گوید گویا زور دولتمردان به وزیر صنعت نمی‌رسد که او مجدداً خواستار خروج پتروشیمی‌ها و خوراک آنها از بورس شده است.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰:۵۸
تکلیف ما حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری است
سردار غیب‌پرور در همایش مدیران قرارگاه‌های فضای مجازی بسیج سراسر کشور:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست فصلی مدیران فضای مجازی کل کشور گفت: حفظ وحدت ملی، امیدآفرینی و حرکت در مسیر مواضع رهبری و جلوگیری از نفوذ تکلیف امروز همه ماست.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸:۵۸
فیش نجومی مدیر عامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد/ دریافت بیش از 24 میلیون تومان در ماه توسط مدیر یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور+ اسناد

فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷:۰۴
فقط به یک نمونه اشاره کنید!
یادداشت/ حسین شریعتمداری

دست‌های خالی دولت از برجام و خسارت‌های آن تا آنجا پیش رفت که مسئولان دست‌اندرکار نیز زبان به گلایه گشودند و ضمن اعتراف به بی‌فرجامی برجام، از امتیازات نقدی که داده و وعده‌های نسیه‌ای که گرفته‌ایم ابراز تأسف کردند.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹:۰۷