امروز: یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
جهاد و مقاومت /
شهادت یک فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی

یک اسیر فلسطینی بر اثر بی‌توجهی مقامات رژیم صهیونیستی به درمان وی که مبتلا به سرطان بود، در زندان این رژیم به شهادت رسید.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹:۱۹
اگر جانفشانی‌های شهدا نبود، امنیت در لبنان محقق نمی‌شد
سیدحسن نصرالله:

سخنرانی دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم سالگرد شهدای قنیطره و مراسم چهلم حاج فایز محمود مغنیه به جانفشانی هایی که شکست طرح آمریکا و پیروزی ها را محقق ساخت، پرداخت.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۸:۲۸
 وصیت‌‎نامه شهید حمید علیپور مقدم/ شهیدی که به خواهرش قول شفاعت داد

شهید علیپور مقدم در وصیت‌نامه خود آورده است: «خواهر عزیزم! من حق برادری را برای شما ادا نکردم؛ اما از خدا می‌خواهم شهادت را نصیبم گرداند و لباس عافیت بر تنم بپوشاند. در این دنیا برای تو و خانواده‌ام کاری نکردم؛ ولی قول می‌دهم اولین کسانی که شفاعت کنم، شما باشید و اولین کسی که شفاعت کنم، خواهرم باشد.»
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷:۱۴
تحقیر «جاسوس ایرانی» در اردوگاه عراق +عکس

دیری نپایید که جاسوس خائن با یک برنامه ی حساب شده و منظم از طرف اردوگاه مورد غضب سربازان عراقی قرار گرفت و به بدترین شکل ممکن در مقابل دیدگان بچه ها چنان مورد ضرب و شتم قرارگرفت که نظیر آن را کسی در اردوگاه ندیده بود. او به شدت تحقیر شد!
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸:۱۹
 پیام حاج «قاسم سلیمانی» به خانواده‌های شهدای استان کرمان
بازخوانی رویدادی از عملیات «کربلای ۵» در دی‌ماه سال ۱۳۶۵؛

حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس گفت: یاران رشید و شجاع و فداکار که زبان از ذکر حماسه و رشادت‌های آن‌ها قاصر است. کسانی‌که مصداق عینی «فَتَبارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخالِقِینَ» خدا بوده‌اند، کی زبان قاصر و قلم شکسته می‌تواند این اوصاف را به نمایش بگذارد.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۱:۰۸
وصیت‌نامه شهید ناصر عطایی/‌ ای امت قهرمان به جبهه‌های جنگ حق علیه باطل کمک و ایثار نمایید

شهید عطایی در وصیت‌نامه خود آورده است: «همواره به جبهه‌های جنگ حق علیه باطل کمک و ایثار نمایید، چنانکه قرآن کریم می‌فرماید: الذین آمنو و جاهدوا کسانی که ایمان آوردند در مسیر الله و با جان‌های خویش ایثار نموده‌اند، در عوض به آن‌ها وعده بهشت می‌دهیم».
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۵:۵۶
 من دختر تمام شهدای گمنام هستم/ شهدا را واسطه بازگشت پیکر پدرم نکردم
دختر شهید عباسی:

دختر شهید جمشید عباسی گفت: من خودم را فرزند تمام شهدای گمنام می‌دانم. هنگامی که بر مزار شهدای گمنام می‌رفتم، می‌گفتم: «اگر همسر و فرزندان شما اینجا نیستند، من دختر همه شما هستم و برایتان فاتحه می‌خوانم.»
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲:۳۸
 فرمانده‌ای که برای حفظ جان نیروهایش شهید شد

به همراه بی‌سیم‌چی به راه افتاد. در داخل کانال در حال حرکت بود که تیربار شروع به شلیک کرد و یک تیر کمانه و به قلبش اصابت کرد. بالای سرش که رسیدیم بدنش هنوز گرم بود و شهید شده بود.
پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱:۵۹
 تابلوی «شهدا» برترین اثر سال گذشته/ ۲۶ استان کشور در جشنواره تجسمی حضور خواهند داشت
مجتبی آقایی در نشستی خبری:

دبیر کل دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: امسال این جشنواره برای نخستین بار همزمان در ۲۶ استان کشور برگزار می‌شود.
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۴:۲۳
ترفند دو رزمنده برای نجات فوری یک مجروح از زیر آتش دشمن

تاج‌آبادی یکی از طلاب رزمنده دفاع مقدس است که در خاطره‌ای از آن ایام می‌گوید: وقتی مجروح شدم دو نفر به کمکم آمدند، بعضی از امدادگرها از آنها می‌پرسیدند این چه کسی است؟ می‌گفتند نمی‌دانیم می‌گویند فرمانده محور است. تازه فهمیدم این دو تا وروجک برای قانع کردن امدادگرها من را به عنوان فرمانده قالب کرده بودند.
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱:۱۴