امروز: یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
جهاد و مقاومت /
تصاویر جدید از حضور سرلشکر باقری در مناطق عملیاتی سوریه

تصاویر جدیدی از حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مناطق عملیاتی در سوریه، منتشر شد.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲:۲۵
نامه شهید امیر کاووسی/ جبهه دانشگاه الهی است

شهید کاوسی در نامه‌ای خطاب به خانواده خود آورده است: اینجا در حقیقت یک دانشگاه الهی است و اگر خدا بخواهد من یک دانش‌آموز کوچک آن هستم.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶:۱۰
 سالروز شهادت آیت‌الله سید مصطفى خمینى‌

امام خمینی ره فرموده اند: «من امید داشتم که این مرحوم (حاج آقا مصطفى) شخص خدمتگزار و سودمندى براى اسلام و مسلمین باشد، ولى «لا رادَّ لَقضائِهِ وَ اِنَّ اللهَ لَغَنیٌ عَنِ العالمین.» یا «او در سنى که هست، از زمانى که من به سن او بودم، بهتر است.»
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴:۲۹
معجزه سه شهید در زنده کردن مادر/ ماجرای گردان پالیزوانی‌ها
در دیدار با خانواده «شهیدان پالیزوانی» مطرح شد؛

متوسل شدم به سه شهید خانواده به خصوص مصطفی و خواستم که مادر برگردد، چند دقیقه بعد مادر دست برادرم را گرفت. باورکردنی نبود بعد از 45 دقیقه از فوت، مادر زنده شده باشد.
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۹:۵۸
 برشی از زندگی شهیدی که از خدا شهادت یا سلامت خواسته بود
نگاهی به زندگی شهید «سید امیرسعید عمادی»؛

مادر شهید عمادی گفت: یک بار که با برادرش درباره‌ی جبهه حرف می‌زد شنیدم می‌گفت که دوست ندارم اسیر یا جانباز شوم. می‌خواهم یا شهادت نصیبم شود یا برگردم و با ادامه تحصیل به کشورم خدمت کنم.
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸:۴۶
وصیت‌نامه شهید حمیدرضا رمزی/ با کم کاری‌ها قلب امام را ناراحت نسازیم

شهید رمزی در وصیت‌نامه خود آورده است: بیایید از فرصت‌ها استفاده کنیم و در پرسودترین تجارت‌ها بیشترین مرزها را متحمل نشویم و با کم‌کاری‌ها و نق‌زدن‌ها قلب رهبر را ناراحت نسازیم.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴:۲۲
راه شهدا را تا دفع فتنه در عالم ادامه دهید
شهید تیمور شاه‌ویسی:

شهید تیمور شاه‌ویسی در فرازی از وصیتنامه خود می‌نویسد: عزیزانم! اسلحه‌ی پرخون مرا بردارید و تا پیروزی مستضعفین و آزادی کربلا و قدس عزیز و حتی در دفع فتنه راه شهدا را ادامه دهید.
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳:۳۱
 شهید «علی جنگروی» با شهادتش به آن‌چه که می‌خواست رسید
«مهدی جنگروی»:

برادر شهید «علی جنگروی» گفت: هرچه گفتیم که «علی آقا! شما زخمی شدی، شما مسئولیت فرهنگی را در سپاه بر عهده داری، حضورت هم بسیار موثر است، سعی کن همین جا بمانی» گفت: «نه! آن‌چه که در سالیان گذشته مطالعه کردم را در جبهه لمس کردم و دیگر آرام و قرار ندارم، باید بروم» این بار رفتنش توأم با شهادت شد و به آن چیزی که می‌خواست رسید.
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۰۲
 بحران کنونی کردستان عراق ناشی از خلأ شخصیت طالبانی است
سرلشکر سلیمانی:

فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به مناسبت درگذشت جلال طالبانی نوشت: بحران کنونی در کردستان عراق ناشی از خلأ شخصیت طالبانی است.
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۴:۲۶
 85 درصد از شهدای مفقود دوران دفاع مقدس تعيين تكليف شده‌اند
سردار سعیدی:

جانشين فرمانده كميته جستجوی مفقودين ستاد كل نيروهای مسلح گفت: این كميته 26 سال است كه در راستای شناسايی مفقودين دوران دفاع مقدس فعاليت دارد و تا كنون 85 درصد از شهدای مفقود دوران دفاع مقدس توسط اين كميته تعيين تكليف شده است.
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۲:۱۰