امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
سرویس : سیاسی
زمان : ۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۷:۰۳
شناسه خبر: ۴۳۱۸۹۲
 
/یادداشت/ محمد کاظم انبارلویی
جریان خاص و صداهای مدرن
"جریان‌ها" و "تفکرات خاص" را چه کسانی در ایران تشکیل می دهند؟ "صداهای مدرن درون ایران" کجا شنیده شده که امید آمریکا را برانگیخته است؟ آمریکایی‌ها نزدیک به ۴۰ سال است "هزینه" جریان‌ها و تفکرات خاص و صداهای مدرن درون ایران را می دهند اما...

به گزارش دلگان پرس به نقل از خبرگزاری تسنیم، متن یادداشت محمد کاظم انبارلویی با عنوان «جریان خاص و صداهای مدرن» را در ذیل از نظر می گذرانید:

رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا اواخر هفته گذشته در سفر به هند گفته است؛ "واشنگتن تلاش می کند با حمایت از جریان‌ها و تفکرات خاص در داخل ایران به تغییر نظام جمهوری اسلامی کمک کند." وی همچنین گفته است؛ "آمریکا به دنبال تغییر نظام ایران از طریق حمایت از صداهای مدرن درون ایران است."

"جریان‌ها" و "تفکرات خاص" را چه کسانی در ایران تشکیل می دهند؟ "صداهای مدرن درون ایران" کجا شنیده شده که امید آمریکا را برانگیخته است؟ آمریکایی‌ها نزدیک به 40 سال است "هزینه" جریان‌ها و تفکرات خاص و صداهای مدرن درون ایران را می دهند اما "درآمدی" جز تحکیم قدرت مردم در ایران و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه و جهان عاید آنها نمی شود!

همزمان با تیلرسون، ترزا می نخست وزیر انگلیس به مناسبتی گفته است؛ "بهایی‌ها بخش مهمی از جامعه انگلیس به شمار می روند، تعالیم بهاءالله را نمی توان دست کم گرفت." یکی از صداهای مدرن که در ایران به گوش تیلرسون می رسد همین صدای "بهائیت" بوده که پای ثابت آشوب و فتنه علیه ملت ایران است. این صدا در کنار صدای منافقین، مارکسیست‌ها، لیبرال‌ها و ... یک صدای ثابت و ناهنجار در کنار صدای رسای ملت برای حفظ استقلال ایران و عزت و کرامت دولت جمهوری اسلامی است. آمریکایی‌ها از این صدا ها سمفونی براندازی نظام را می‌شنوند.

آمریکایی‌ها و انگلیسی ها با کمک سرویس‌های موساد در تهران یک جمعی از اراذل و اوباش سیاسی و فرهنگی را جمع کرده‌اند و فکر می کنند با کمک آنها یک انقلاب را که ریشه در تاریخ کربلا وعاشورا دارد، می‌توانند سرنگون کنند. هر از چندی یک لایه از آنها کوچ می کنند به لندن، پاریس، واشنگتن و برخی از آنها هم راهی حیفا می شوند و ادا و اطوار و صداهای خود را از "بی بی سی"، رادیو آمریکا و رادیو اسرائیل درمی‌آورند.

"ترزا می" و "تیلرسون" این‌قدر عقل ندارند بنشینند هزینه و فایده کنند و بپرسند حمایت یک جمع از اوباش که خودشان نام "جریان‌ها"، "تفکرات خاص" و "صداهای مدرن" گذاشته اند چقدر توانسته آنها را در سرنگونی جمهوری اسلامی یاری دهد؟!

یک تست ساده از این جماعت نشان می دهد آنها دماغ خود را نمی توانند بالا بکشند تا چه رسد به اینکه سلطه یک ابرقدرت یا غرب را بتوانند در ایران تضمین کنند.  لذا کاری از دست آنها ساخته نخواهد بود.

مشتی شهوت پرست، مقام پرست، جاه طلب، بنده پول و ثروت کجا می آیند هزینه مقابله با یک انقلاب را بپردازند؟ اینها باید از دریایی از خون بگذرند تا بتوانند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند. اکنون میلیون‌ها جوان ایرانی نسل چهارم انقلاب مثل شهید محسن حججی "سر" خود را به علامت وفاداری به نظام به دست گرفته‌اند همانند سالار شهیدان ویاران امام حسین (ع) با رگ‌های بریده از دین، شرف و عزت اسلام دفاع می کنند. این اقیانوس خروشان انسانی که غرق در اخلاص و سلحشوری هستند با یک "ترامپ و ترومپ" و شامورتی بازی سیاسی و تهدید نظامی در واشنگتن آرام نمی گیرند و از میدان به در نمی روند.

این صداهایی که "ترامپ" از خودش در واشنگتن درمی‌آورد و چون میمون در یک سیرک سیاسی پشتک وارو می‌زند و جای دوست و دشمن آمریکا را نشان می دهد، قبلا هم از روسای جمهور اسبق آمریکا در می آمد. یک نفر در اندیشکده سیاسی در واشنگتن نیست بگوید فایده این صداها تاکنون چه بوده است و چرا نتوانسته‌اند چند نفر تماشاچی برای این سیرک مسخره جمع کنند؟

به زودی غرب به ویژه آمریکا باید مجلس ختمی برگزار کنند و از لیبرالیسم و سکولاریسم و مدرنیسم که دو سه قرن است بشر را سرکار گذاشته به عنوان اموات فکری یاد کنند.

اگر فیلسوفان غربی امروز در برابر اسلام زانو زده و قدم به قدم در برابر تئوری‌های نورانی و راه‌گشای اسلام عقب می نشینند، حرفی در حوزه اندیشه ندارند لذا نظامیان آن نباید جهان اسلام را به خاک وخون بکشند.

متفکران غربی باید بدانند با رفتار دولت‌های غربی که مبنی بر نقض حقوق بشر و نفی عقلانیت است آخرین میخ‌ها را بر تابوت لیبرالیسم و سکولاریسم می‌کوبند. عقل مدرن پاسخگوی نیازهای فکری آنها نیست.

عقل مبتنی بر وحی و آموزه‌های انبیاء به ویژه پیامبر اکرم (ص) و فرهنگ اهل بیت (ع) پاسخگوی نیاز امروز بشر است. امروز رمز و راز گسترش اسلام و محبوبیت پیامبر اعظم (ص) در همین حقیقت نهفته است.

غرب نمی تواند جلوی رشد روزافزون اسلام را با تهدید نظامی ملت ها و دولت‌ها و تطمیع نخبگان تحت پوشش حمایت از "تفکرات خاص" یا "صداهای مدرن" بگیرد.

اسلام صدها سال پیش قدرت خود را در به خاک مذلت افکندن ابرقدرت‌ها پس از بعثت نبی اکرم (ص) نشان داده است.

امروز وارثان انبیاء و اولیای الهی بخصوص پیروان محمد رسول الله (ص) این توانایی را دارند که پوزه ابرقدرت‌های زمان خود را به خاک بمالند.

پنتاگون اگر هزار سال هم تلاش کند نمی تواند یک سرباز مثل شهید حججی و یک ژنرال مثل قاسم سلیمانی تربیت کند.

رکس تیلرسون مگر درخواب، سرنگونی جمهوری اسلامی را ببیند اما انقلابیون ایران در عالم واقعیت افول و سرنگونی تفکر الحاد، کفر و شرک را در شرق و غرب عالم دیده و تجربه کرده‌اند.

به همین دلیل ملت ما همصدا با بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) این شعار را حفظ کرده است؛ "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" ، "مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل". این ها شعار نیست، یک راهبرد الهی است. تیلرسون نمی تواند این راهبرد را تخطئه کند، چرا که "مرگ بر شوروی" آن تحقق یافت، لذا مرگ بر آمریکای آن هم به زودی تحقق خواهد یافت.

در پایان بد نیست یک هشدار به مسئولان به ویژه دولت داده شود و آن اینکه مردم مراقب انقلاب و مواظب این جریان‌ها و صداها هستند و به موقع جواب آنها را خواهند داد. آیا دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی آنها را رصد می کنند، آنها همین آمادگی را دارند؟

نکته دیگر آنکه برخی از این صداها و جریان‌ها واقعا اگر سَر و سرّی با آمریکا ندارند بیایند موضع بگیرند واز استکبار جهانی تبری بجویند، اگر امروز این کار را نکنند فردا خیلی دیر است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
دیدگاه دیگران
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۳۹
پاسداران انقلاب مفتخر به پیروی از امام حسین (ع) هستند
یک کارشناس مذهبی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی مفتخر به پیروی از سرور و سالار شهیدان هستند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۳۹
توقف فعالیت پایگاه خبری دلگان پرس در تلگرام
پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس فعالیت خود را در پیام رسان خارجی تلگرام متوقف کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۸
اطمینان می‌دهیم رهنمودهای حکیمانه حضرت عالی را با جان و دل اجرایی و دنبال خواهیم کرد/عهد می‌بندیم که تا پای جان انقلابی بمانیم
حجت‌الاسلام علوی در پی دیدار امروز وزیر و کارکنان وزارت اطلاعات با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،‌ پیام تشکری را خطاب به معظم له منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۶
وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند/ کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت مسئولان را منعکس کنید
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: فردی که می خواهد در نظام جمهوری اسلامی، امانت‌دار کشور و مردم باشد باید صلاحیت داشته باشد لذا کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت افراد باید منعکس شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۴
درخواست از وزارت کشور برای استقرار مدیریت واحد در مرز میرجاوه
نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس طی تذکری از وزارت کشور خواست تا در جهت تأمین امنیت مدیریت واحدی را در مرزهای میرجاوه مستقر کند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۱
شیرینی خرما به نام سیستان و بلوچستان به کام کشور های اروپایی/ کنترل بازار خرما، در گرو راه‌اندازی صنایع جانبی
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: در بحث کشاورزی مردم شرق استان، نیازمند ورود جدی به صنایع جانبی خرما در این منطقه هستیم زیرا راه اندازی این صنایع می تواند مشکل فروش خرما را حل کرده و بازار خرما را کنتر...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۱۸
برگزاری همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج)در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج) و مادر گرامیشان در سه شهر استان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۴۴
معلم نمونه
گروهی از کارشناسان در ادارات آموزش و پرورش این معلمان معرفی شده از سوی مدیران مدارس را بر اساس معیار، شایستگی و ویژگی های برتری که نسبت به سایر معلمان دارند؛ انتخاب می کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۰۵
فیلم/ پرداخت عوارض خروج از کشور در پیا‌م‌رسانه «بله»
اقدام تروریست‌ها در مرز ایران و پاکستان با مواجهه نیروهای مرزی و سپاه ناکام ماند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۵۵
نمایش اقتدار در پایتخت وحدت ایران
همزمان با سراسر کشور به مناسبت روز ارتش، نیروهای مسلح در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان رژه رفتند و بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۲:۵۷
به هلاکت رسیدن یکی از مخلان امنیت توسط جان برکفان نیروی انتظامی در دلگان
یک منبع آگاه از به هلاکت رسیدن یکی از مخلان امنیت توسط جان برکفان نیروی انتظامی در دلگان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۰۹:۴۱
۱۶ نفر مصدوم بر اثر واژگونی خودرو پژو در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان
واژگونی خودرو پژو در محور مواصلاتی دلگان به ایرانشهر موجب مصدوم شدن، 16 نفر شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۰۹:۰۶
جشن عید سعید مبعث در شهرستان دلگان برگزار شد+ تصاویر
جشن عید سعید مبعث با حضور مردم در مساجد شهرستان دلگان برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۰۹:۲۹
سه مصدوم بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در محور دلگان به رودبار جنوب+ تصاویر
واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در محور دلگان به رودبار جنوب کرمان، موجب مصدوم شدن سه نفر شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۰۸:۵۳
برپایی ایستگاه صلواتی در شهرستان دلگان+ تصاویر
به مناسبت سالروز بعث نبی مکرم اسلام، ایستگاه صلواتی در شهرستان دلگان برپا شد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۱۶
«خدا نکند که من در دنیا خانه بسازم»/ اجر حج را در اجرای خدمت می‌دانست
پدر شهید میثمی گفت: شنیدم در اهواز، در یک اتاق شش‌ متری، با خانواده‌اش زندگی می‌کرد، او از بیت‌المال هرگز خرج نمی‌کرد، روزی به او گفتم یک منزل برای خودت تهیه کن، این که نمی‌شود همیشه بی‌خانه باشی. عب...
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۱۴
رفع مشکل تنش آبی زاهدان تا نیمه شب امشب/آبرسانی سقایی به نقاط مختلف زاهدان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به مشکل پیش آمده در شبکه آبرسانی به زاهدان، از زمان وقوع حادثه نیروهای این شرکت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل کرده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۷:۲۶
حبیب الله سربازی(بزرگ زاده) کیست؟
حبیب الله سربازی(بزرگ زاده) از عناصر وابسته به گروهک تروریستی مالک ریگی بوده است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۷:۳۳
نشست اتحادیه عرب؛ دورهمی تکراری اعراب این بار در «ظهران»
بیست و نهمین نشست سران کشورهای عضو اتحادیه عرب امروز در ظهران عربستان و در سایه اختلاف و شکاف بین سران کشورهای عربی آغاز به کار کرده است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۶:۵۵
حمله موشکی آمریکا به سوریه، ظلم و جنایت علیه مردم این کشور است/حکام سعودی، سیاست های خبیثانه غرب را در منطقه اجرا می کنند
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت:حمله موشکی آمریکا به سوریه، ظلم و جنایت علیه مردم این کشور است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۳۹
پاسداران انقلاب مفتخر به پیروی از امام حسین (ع) هستند
یک کارشناس مذهبی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی مفتخر به پیروی از سرور و سالار شهیدان هستند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۳۹
توقف فعالیت پایگاه خبری دلگان پرس در تلگرام
پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس فعالیت خود را در پیام رسان خارجی تلگرام متوقف کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۸
اطمینان می‌دهیم رهنمودهای حکیمانه حضرت عالی را با جان و دل اجرایی و دنبال خواهیم کرد/عهد می‌بندیم که تا پای جان انقلابی بمانیم
حجت‌الاسلام علوی در پی دیدار امروز وزیر و کارکنان وزارت اطلاعات با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،‌ پیام تشکری را خطاب به معظم له منتشر کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۶
وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند/ کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت مسئولان را منعکس کنید
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: فردی که می خواهد در نظام جمهوری اسلامی، امانت‌دار کشور و مردم باشد باید صلاحیت داشته باشد لذا کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت افراد باید منعکس شود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۴
درخواست از وزارت کشور برای استقرار مدیریت واحد در مرز میرجاوه
نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس طی تذکری از وزارت کشور خواست تا در جهت تأمین امنیت مدیریت واحدی را در مرزهای میرجاوه مستقر کند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۲۱
شیرینی خرما به نام سیستان و بلوچستان به کام کشور های اروپایی/ کنترل بازار خرما، در گرو راه‌اندازی صنایع جانبی
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: در بحث کشاورزی مردم شرق استان، نیازمند ورود جدی به صنایع جانبی خرما در این منطقه هستیم زیرا راه اندازی این صنایع می تواند مشکل فروش خرما را حل کرده و بازار خرما را کنتر...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۷:۱۸
برگزاری همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج)در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج) و مادر گرامیشان در سه شهر استان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۴۴
معلم نمونه
گروهی از کارشناسان در ادارات آموزش و پرورش این معلمان معرفی شده از سوی مدیران مدارس را بر اساس معیار، شایستگی و ویژگی های برتری که نسبت به سایر معلمان دارند؛ انتخاب می کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۰۵
فیلم/ پرداخت عوارض خروج از کشور در پیا‌م‌رسانه «بله»
اقدام تروریست‌ها در مرز ایران و پاکستان با مواجهه نیروهای مرزی و سپاه ناکام ماند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۸:۵۵
نمایش اقتدار در پایتخت وحدت ایران
همزمان با سراسر کشور به مناسبت روز ارتش، نیروهای مسلح در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان رژه رفتند و بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.