امروز: جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
سرویس : استان
زمان : ۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۶:۴۹
شناسه خبر: ۴۳۳۳۴۷
 
در خطبه های نماز جمعه سیستان وبلوچستان مطرح شد
حمایت از کالای ایرانی دشمن را نا امید خواهد کرد/ مسئولین بستر مناسب را برای تولید کنندگان فراهم کنند
جمعی از ائمه جماعت سیستان وبلوچستان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گفتند: حمایت از کالای ایرانی دشمن را نا امید خواهد

به گزارش دلگان پرس به نقل از عصرهامون، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در خطبه های این هفته گفت: در سخنرانی روز اول سال‌جاری، مقام معظم رهبری در حرم رضوی مثل همیشه شاداب و با اتکا به نیروهای جوان و همت مردم کشور محکم فرموند هیچ مشکلی حادی وجود ندارد و اگرم مشکل کوچکی باشد خودمان از پس این مشکلات بر خواهیم امد به مثل  چهل سال گذشته که "ما میتوانیم" صدای تمام دشمنان ایران را در آورد  و دوباره خواستند ایران را تخریب کنند.
آیت‌الله عباسعلی سلیمانی اظهار کرد: بر پایه شعار "ما میتوانیم" تمام کشورهای منطقه به امنیت و اقتدار ایران اذعان دارند،آمریکا همیشه برای نفوذ در آسیا و حذف سوریه و نابود کردن بعضی از کشورهای خاورمیانه و همچنین نفوذ در شرق آسیا برای مقابله با ایران تلاش کردند اما با حضور ایران همیشه شکست خوردند.
نمابنده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب طوری نیروی استکبار ستیزی را در بین کشورهای منطقه گسترش دادند که سپاه قدس ما توانست قدرت استکبار را با تمام سلاح های قدرتمندشان از روی زمین نابود کند.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب طوری اعتماد به نفس در کشورهای استکبارستیز و اسلامی به نمایش گذاشته که حزب الله لبنان با یک اولتیماتوم ترس بر اندام اسرائیل انداخت و امروزه شجاعت رهبر فرزانه انقلاب و مردم ایران را تمام دنیا می‌بینند.
وی با اشاره فرا رسیدن سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار کرد: امام کاظم (ع) در بیست سالگی به امامت رسید نهضت عظیم علمی در زمان امام به وجود آمد و بسیاری از اطرافیان امام تلاش کردند که راه امام را پیش بگیرند.

حمایت از کالای ایرانی دشمن را نا امید خواهد کرد
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه هیرمند در خطبه های این هفته از شهرستان هیرمند گفت: دشمن امروز در صدد پاشیدن بذر یاس و نا امیدی در دل مردم ایران است.
وی افزود: حضرت آیت الله خامنه ای امروز واقعیت های جامعه را با مردم در میان می گذارند، بارها بیان کرده اند که در کشور ما مشکل وجود دارد و مسئولین باید به حرف مردم گوش بدهند.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: با همه ی تلاش دشمن، ما امروز پیشرفت های فراوانی داشته ایم، این موفیت ها در سایه تحریم های شدید اقتصادی بوجود آمده است و امثال شهید شهریاری ها را در این راه از دست داده ایم.
وی گفت: در عرصه نظامی نیز سالها دانشمندان ما بی وقفه تلاش کرده اند و اکنون ما موشک های نقطه زن داریم ، و هراس دشمن پس از ایمان مردم از همین موشک ها است.
حجت الاسلام گزمه اظهار کرد: هر کجای عالم مظلومی، فریاد دادرسی بزند ایران به داد او خواهد رسید، و این علم را در اختیار آنان قرار خواهیم داد تا با ظالمی بجنگند.
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان کرد: پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه و عراق همه با تلاش جوانان انقلابی موثر شده است.
وی ادامه داد: اگر مسئولین بکوشند و تلاش کنند قطعا دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت، اگر از کالای ایرانی حمایت شود همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند، دشمن نا امید خواهد شد.
خطیب جمعه هیرمند همچنین در ادامه افزود: امروز عربستان سلاح های دسته چندم آمریکا را خریداری می کند و بر سر مسلمانان دیگر کشورها  خالی می کند.
حجت الاسلام گزمه اظهار داشت: آب های ژرف سیستان می تواند موقعیت خوبی برای کشاورزان سیستانی باشد، تمام امکانات حفر یک چاه نفت در سیستان مستقر شده است و به لطف خدا به نتیجه خواهد رسید.
 
مسئولین بستر مناسب را برای تولید کنندگان فراهم کنند
امام جمعه شهرستان سراوان گفت:همه مردم جامعه و مسئولین باید نسبت به کالای ایرانی و اقتصاد کشور تعصب داشته باشند و به شعار سال مانند یک مسئله شرعی مقید باشند.
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان سراوان با اشاره به شعار سال، گفت: مقام معظم رهبری هر سال را باتوجه به نیاز واقعی کشور نامگذاری می کنند که امسال را با عنوان " حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری کرده اند.
 وی افزود: همه مردم جامعه و مسئولین باید نسبت به کالای ایرانی و اقتصاد کشور تعصب داشته باشند و به شعار سال مانند یک مسئله شرعی مقید باشند.
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به عدم جلوگیری مناسب از ورود کالای قاچاق به کشور، ادامه داد: آنچنان که باید و شاید نتوانسته ایم مقابل کالای قاچاق و یا ورود کالاهایی که مشابه آن در کشور وجود دارد را بگیریم، لذا می طلبد در سال جدید در راستای تحقق شعار سال تلاش کنیم تا تولید کنندگان کالاهای داخلی متضرر نشوند.
حجت الاسلام و المسلمین بامری به مسئولین توصیه کرد تا با ایجاد بسترهای مناسب به اقتصاد کشور رونق بخشند و فضا را برای تولید کنندگان داخلی در واحد های کوچک و بزرگ فراهم کنند تا مشکلات معیشتی مردم حل شود.
 وی گفت: با تولیدات داخلی و خرید کالای ایرانی توسط مردم بسیاری از نقشه های دشمن که  معیشت مردم را هدف قرار داده اند تا از این طریق بتوانند به کشور جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند، خنثی می شود.
امام جمعه شهرستان سراوان باور نداشتن مسئولین به  توان ملی، کمکاری در بخش های مختلف اقتصادی، اعتماد مسئولین به نسخه بیگانگان، قبیله گری سیاسی و جناحی، عدم مبارزه جدی با فساد، عدم تعصب به اقتصاد ملی و سبک زندگی مردم و برخی از مسئولین ( اشراف گری و مصرف گرایی) را از عواملی عنوان کرد که موجب عدم تحقق شعار سال می شود.
حجت الاسلام و المسلمین بامری یادآور شد: در حکومت اسلامی، فرهنگ و الگو باید اسلامی باشد و مردم کشور برای خرید کالای داخلی نیز باید تعصب داشته باشند.
وی در گوشه ای از سخنانش با توجه به روز ملی فناوری هسته ، ادامه داد: با تلاش های شبانه روزی و با توکل و اعتماد به خداوند متعال و همت شخصیت های انقلابی بسیجی دلداده به نظام و انقلاب، توانستیم به فناوری هسته ای که فقط در دسترس چند کشور از جهان قرار داشت، دسترسی پیدا کنیم.
 امام جمعه شهرستان سراوان در ادامه اضافه کرد: روایت گری و دلدادگی شهید آوینی به نظام و انقلاب در کلام و نوشته های این شهید بزرگوار مشاهده می شود که همواره در مسیر حسنات و ارزش های انقلاب تلاش کرده است و به شهادت رسید.
حجت الاسلام و المسلمین بامری در پایان با اشاره به روز قطع ارتباط با آمریکا، گفت: ما ملتی هستیم که باانقلاب اسلامی دست چپاول گران و آمریکای جهان خوار و مستکبر که نماد و مظهر شیطان در جهان است، را از کشور قطع کردیم و تا زمانی که بصیرت و پیروی از امام امت در کشور وجود داشته باشد، و با امید به خداوند متعال قطار انقلاب از حرکت متوقف نمی شود و دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید.
 
شهدای هسته ای کشورمان نماد پیشرفت علم هستند
امام جمعه دلگان با اشاره به فرارسیدن روز ملی فناوری هسته ای، گفت: شهدای هسته ای کشورمان نماد پیشرفت، علم وایمان شهادت هستند.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روز ملی فناوری هسته ای در بیستم فروردین ماه، گفت: خبر دستیابی کشورمان به فناوری غنی سازی اورانیوم و راه اندازی یک زنجیره کامل غنی سازی در نطنز در رسانه های ایران و جهان اعلام شد.
وی بیان کرد: در پی اعلام این خبر با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به پاس قدردانی از تلاش های افتخارآمیز دانشمندان جوان ایران اسلامی، بیستم فروردین ماه در مقارت با تکمیل چرخه سوخت هسته ای، در تقویم رسمی کشورمان روز ملی فناوری هسته ای نام گرفت.
خطیب جمعه دلگان ادامه داد: بی تردید بیستم فروردین یاداور روز ملی فناوری هسته ای و اعلام بومی شدن دانش هسته ای در ایران اسلامی و مجهز شدن کشورمان به انرژی هسته ای در واقع روز بزرگ تحقق شعار "ما می توانیم" است.
حجت الاسلام والمسلمین بامری با تاکید بر اینکه اکنون ایران اسلامی به جمع اعضای کم شمار باشگاه کشورهای اتمی پیوسته است، عنوان کرد: تاریخ برای همیشه این افتخار بزرگ را به همراه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه شهدای دانشمند هسته ای سند مظلومیت ایران اسلامی هستند، افزود: دانشمندان شهیدی که با ویژگی های مشترک با اهداف هماهنگ و تلاش های مستمر در مسیر زنده نگه داشتن چرخه هسته ای کشور گام برداشته اند.
امام جمعه دلگان با اشاره به اینکه اولین ویژگی مشترک شهدای هسته ای عشق به وطن بود، گفت: آنان به رغم تهدیدهایی که می شدند تا زمانی که جانشان را فدا کردند و بزرگترین دارایی خود را در این راه تقدیم کردند، به وظیفه خود به بهترین شکل عمل کردند.
حجت الاسلام والمسلمین بامری با تاکید بر اینکه دومین ویژگی شهدای هسته ای تعهد و مسئولیت پذیری آنان بود، اضافه کرد: همه این افراد تا پای جان، پای مسئولیتی به آنها محول شده بود، از هیچ کوششی دریغ نکردند.
وی با بیان اینکه این دانشمندان شهید تا لحظه آخر ماندند و کار کردند و به پیشرفت علم و تکنولوژی این کشور کمک کردند، ادامه داد: ویژگی سوم این شهیدان پیوند آنها بین تحقیق، علم و عمل بود.
خطیب جمعه دلگان با تاکید بر اینکه این دانشمندان هسته ای دارای مقالات علمی برجسته در داخل و خارج کشور بودند، تصریح کرد: با این حال تنها در عرصه تئوری باقی نماندند بلکه وارد عرصه عمل شدند.
حجت الاسلام والمسلمین بامری با اشاره به اینکه شهدای هسته ای کشورمان نماد پیشرفت، علم و آمیختگی علم وایمان، شجاعت، خون و شهادت هستند، خاطرنشان کرد: جوانان بابصیرت ایران باید راه این شهیدان را ادامه بدهند و با پیشرفت در عرصه علم و فناوری انتقام خون آنان را از دشمنان و معاندان نظام پس بگیرند.

مسئولین ما قانونا موظف به ارتقای کیفیت تولید داخلی کشورهستند
امام جمعه موقت چابهار گفت: ما باید غیرت اقتصادی داشته و پول مملکت به جیب اجانب ریخته نشود، بیشتر پول کشور ما به خزانه فرانسه ریخته می شود کشوری که دشمن مشخص ماست و واردات باید کاهش یابد تا شعار حمایت از کالای ایرانی محقق شود.
حجت الاسلام والمسلمین مهدی کریمی در خطبه های نماز جمعه چابهار اظهار کرد: شعار امسال توسط نائب المهدی حضرت خامنه ای حفظه الله حمایت از کالای ایرانی می باشد و قریب ۲۰ سال است که هر سال توسط مقام معظم رهبری یک شعار انتخاب می شود و این شعار هم یکی از نیازهای اصلی کشور است و این خیلی مهم است که ما به عنوان یک فرد مسلمان در حکومت اسلامی در مقابل سخنان کسی که سردمدار اسلام در کشور است گوش فرا دهیم.
وی با اشاره به توان اقتدار ملی در سال ۹۶ افزود: سردمداران نظام سلطه در چندین سال گذشته دنبال تجزیه خاورمیانه بودند و ابتدا می خواستند عراق و سوریه و بعد از آن ایران را تجزیه کنند که با سیاست ها مقام معظم رهبری حیله های آمریکا با نابودی داعش خنثی شد.
خطیب نماز جمعه موقت چابهار با اشاره به خاک مالیده شدن استکبار تشریح کرد: امروز کشورهای غربی در منطقه ما دچار خلع استراتژیک شده اند و بعد از انحلال داعش، آمریکایی‌ها در سوریه دچار انحلال شده اند و عربستان با ذلت از آمریکا می خواهد که در سوریه بماند و آمریکا با ریال های صعودی در سوریه دم می چراند.
وی بدبختی عربستان را وابسته به آمریکا دانست و اذعان کرد: عربستان برای قدرت افزایی خود از آمریکا کمک می طلبد و کشورهای ضعیفی مثل عربستان ‌مدام می خواهند با عربستان در بیفتند و به همین دلیل به آمریکا وابسته است.
حجت السلام کریمی با اشاره به برنامه تحریم های غربی ها تاکید کرد: دشمن قصد عقب ماندگی ایران در همه زمینه ها را دارد همچنین که ما زیر دو میلیون نفت صادر می کنند و کشورهای دیگر بالای پنج میلیون بشکه نفت صادر می کنند البته این به نفع ما خواهد بود تا دست به زانوی خودمان بلند شده و اقتصاد ملی مان را توسط مهندسان و مخترعان خودمان بسط دهیم.
وی در خصوص موج های مجازی در کشور گفت: تبلیغات رسانه ای دشمن فقط برای ضعیف کردن روحیه مردم است و شعار حمایت از کالای ایرانی برای خوداتکایی و قوت درونی کشور می باشد به طوری که بر اثر غفلت روند واردات به کشور افزایش یافته و این باعث بیکاری جوانان ما می شود.
وی با اشاره به رونق اقتصادی با حمایت از کالای ایرانی تشریح کرد: اگر هر نفر از مردم ایران نسبت به سال گذشته ۱۰ هزار تومان بیشتر کالای ایرانی بخرند هفتصد هزار شغل برای بیکاران ایجاد می شود و مسئولینی که نگاه بیرونی دارند و آمارهای جهانی برایشان مهم است نشانه غرب گرایی شأن می باشد و باید این فکر را کنار بگذارند و از تولید کننده و کالای ایرانی حمایت کنند.
امام جمعه موقت چابهار ادامه داد: ما اگر ایمان و تقوی واقعی داشته باشیم دیگر هیچ نگرانی از لحاظ مشکلات روحی نخواهیم داشت، اگر انسان اهل تقوی باشد و خدا را از خود دلخور نکند قطعا حریم الهی را پاسدارید به مرور دستورات و فرامین الهی در وجود انسان استحکامی ایجاد می کند که از احدی نخواهد ترسید و راهش مشخص می شود.
وی با اشاره با نهراسیدن از غیرخدا عنوان کرد: با توکل و امید به خدا همه چیز درست می شود و راه رسیدن به موفقیت با خدا بودن است موفقیتی که کمال اخروی را در پی دارد.
حجت الاسلام کریمی تصریح کرد: ما باید نسبت به مومنان، خانواده و همسایه از فرامین اهل بیت تبعیت کنیم به طوری که حق گویی انسان را از زشتی ها و بدی ها نجات پیدا می کند، نجات انسان در این نیست که همرنگ جماعت شوی بلکه باید گروه حق را حمایت کنی و خوشبختی تنها در همین مورد می باشد.

انتهای پیام

دیدگاه شما
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
دیدگاه دیگران
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۱۴
زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس شهرستان دلگان نواخته شد+ تصاویر
به مناسبت سوم خرداد، زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس شهرستان دلگان نواخته شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۹:۴۶
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دلگان برگزار شد+ تصاویر
به مناسبت روز مقاومت، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام شهرستان دلگان برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۷:۰۹
پیام سردار لالبخش بامری جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر
سردار لالبخش بامری جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر پیامی صادر کرد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۷:۰۵
در شکست دشمن شک نداریم/ مذاکره کردیم که آمریکا بی‌آبرو شود یا اینکه تحریم‌ها برداشته شود؟/اروپا نشان‌داده در حساس‌ترین موارد با آمریکا همراه است
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: هدف از مذاکرات هسته‌ای برداشته شدن تحریم ها بود که بسیاری از آنها برداشته نشد، ضمن اینکه اخیراً تهدید می کنند تحریم ها را با وجود تأکید قطعنامه سازمان ملل باز می گ...
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۵۵
حادثه مرگبار رانندگی در دلگان/ پنج کشته و مصدوم در تصادف زنجیره ای خودروها در جنوب سیستان و بلوچستان
برخورد زنجیره ای خودروها در محور دلگان به رودبار جنوب، 4 کشته و یک مصدوم داشته است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۴۵
تفاهم نامه همكاري بنياد مسكن با دهياري ها جهت اجراي آسفالت معابر روستاهای شهرستان دلگان
تفاهم نامه همكاري بنياد مسكن با دهياري ها جهت اجراي آسفالت معابر روستاهای شهرستان دلگان امضا شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۴۰
رزمندگان اسلام با ایمان و توکل به خدا خرمشهر را آزاد کردند/ اگر نیاز باشد، با تمام وجود از کشور و اسلام دفاع خواهم کرد
سوم خرداد ماه سال 1361 در عملیات غرورآفرین بیت المقدس، خرمشهر قهرمان پس از نزدیک دو سال توسط رزمندگان اسلام آزاد شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۰۱
ساخت گود زورخانه در شهرستان دلگان
فرماندار دلگان در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: گود زورخانه در شهرستان دلگان راه اندازی خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۵۱
کلنگ زنی اولین زمین چمن مصنوعی روستایی در حمیدآباد دلگان
با حضور مسئولان، کلنگ اولین زمین چمن مصنوعی روستایی در بخش مرکزی دلگان به زمین زده شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۶
نفس ورزش روستایی در جنوب شرق با غروب آفتاب به شماره می افتد/ امکانات محدود ورزشی در شهرستان دلگان فرصت ورزش کردن را از جوانان گرفته است
کمبود و نبود امکانات ورزشی در شهرستان دلگان موجب اظهار گلایه جوانان و نوجوانان شهرستان دلگان شده است.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴:۱۷
انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به قدس اشغالی با چراغ سبز آل سعود صورت گرفت/ شهادت ۷۰ فلسطینی توسط صهیونیست ها در سایه سکوت کشورهای عربی انجام شد
امام جمعه دلگان گفت: قربانی کردن 70 فلسطینی توسط صهیونیست ها در سایه سکوت کشورهای مرتجع عربی انجام شد.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۵:۳۵
فرهنگ بازار نیازمند احیای ارزشهای تاریخی و دینی در این بخش است/ کیفیت نان در دلگان نامطلوب است
فرماندار دلگان در بازدید از اصناف این شهرستان گفت: فرهنگ بازار نیازمند احیای ارزشهای تاریخی و دینی در این بخش است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۵:۱۸
وجدان کاری، ایثار و عزم‌ عمومی پیشران توسعه استان سیستان و بلوچستان
وجدان کاری و مسئولیت پذیری در خدمت یک مفهوم چند بعدی است ،که با عوامل متعددی مرتبط است و به رفاه اجتماعی و امیدآفرینی اجتماع منجر می شود.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۶:۰۹
گردو غبار کوچه های خاکی معضل چند ساله اهالی گلمورتی/ سدمعبری به نام تیربرق
کوچه ها و برخی از خیابان های گلمورتی موجب بروز مشکلات زیادی برای اهالی این شهر شده است.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۱۲
هلاکت شرور معروف توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان دلگان
شرور معروف (س.ش) در عملیاتی موفقیت آمیز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان به هلاکت رسید.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۷:۳۴
قاچاق سوخت باز هعم حادثه آفرید/ سه کشته و مصدوم بر اثر برخورو دو خودرو پژو در جنوب سیستان و بلوچستان
برخورد دو دستگاه خودرو پژو در محور مواصلاتی دلگان سیستان و بلوچستان به زهکلوت رودبار جنوب، موجب کشته شدن دو نفر و مصدوم شذن یک نفر شده است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۹:۰۷
ناپدید شدن دختر بچه ۸ ساله در حمیدآباد شهرستان دلگان/ دومین فرد گمشده هفت روز گذشته در دلگان
دختر بچه ۸ ساله ای از روز گذشته در حمیدآباد شهرستان دلگان ناپدید شده است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۱۴
بازاریابی محصول کشاورزی و تولیدات دامی دغدغه اصلی عشایر است/ ایجاد فضاهای آموزشی در مناطق عشایری در اولویت کاری قرار دارد
نشست شورای عشایری شهرستان دلگان با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۰۲
با تصویب FATF فقط به اروپا و آمریکا امتیاز می‌دهیم/ از برجام هیچ امتیازی عاید ما نشد
کارشناس سیاسی گفت: با تصویب FATF فقط به اروپا و آمریکا امتیاز می‌دهیم.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۶
نفس ورزش روستایی در جنوب شرق با غروب آفتاب به شماره می افتد/ امکانات محدود ورزشی در شهرستان دلگان فرصت ورزش کردن را از جوانان گرفته است
کمبود و نبود امکانات ورزشی در شهرستان دلگان موجب اظهار گلایه جوانان و نوجوانان شهرستان دلگان شده است.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۱۴
زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس شهرستان دلگان نواخته شد+ تصاویر
به مناسبت سوم خرداد، زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس شهرستان دلگان نواخته شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۹:۴۶
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دلگان برگزار شد+ تصاویر
به مناسبت روز مقاومت، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام شهرستان دلگان برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۷:۰۹
پیام سردار لالبخش بامری جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر
سردار لالبخش بامری جانباز هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر پیامی صادر کرد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۰۷:۰۵
در شکست دشمن شک نداریم/ مذاکره کردیم که آمریکا بی‌آبرو شود یا اینکه تحریم‌ها برداشته شود؟/اروپا نشان‌داده در حساس‌ترین موارد با آمریکا همراه است
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: هدف از مذاکرات هسته‌ای برداشته شدن تحریم ها بود که بسیاری از آنها برداشته نشد، ضمن اینکه اخیراً تهدید می کنند تحریم ها را با وجود تأکید قطعنامه سازمان ملل باز می گ...
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۵۵
حادثه مرگبار رانندگی در دلگان/ پنج کشته و مصدوم در تصادف زنجیره ای خودروها در جنوب سیستان و بلوچستان
برخورد زنجیره ای خودروها در محور دلگان به رودبار جنوب، 4 کشته و یک مصدوم داشته است.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۴۵
تفاهم نامه همكاري بنياد مسكن با دهياري ها جهت اجراي آسفالت معابر روستاهای شهرستان دلگان
تفاهم نامه همكاري بنياد مسكن با دهياري ها جهت اجراي آسفالت معابر روستاهای شهرستان دلگان امضا شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۰:۴۰
رزمندگان اسلام با ایمان و توکل به خدا خرمشهر را آزاد کردند/ اگر نیاز باشد، با تمام وجود از کشور و اسلام دفاع خواهم کرد
سوم خرداد ماه سال 1361 در عملیات غرورآفرین بیت المقدس، خرمشهر قهرمان پس از نزدیک دو سال توسط رزمندگان اسلام آزاد شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۰۱
ساخت گود زورخانه در شهرستان دلگان
فرماندار دلگان در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت: گود زورخانه در شهرستان دلگان راه اندازی خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۵۱
کلنگ زنی اولین زمین چمن مصنوعی روستایی در حمیدآباد دلگان
با حضور مسئولان، کلنگ اولین زمین چمن مصنوعی روستایی در بخش مرکزی دلگان به زمین زده شد.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۹:۴۶
نفس ورزش روستایی در جنوب شرق با غروب آفتاب به شماره می افتد/ امکانات محدود ورزشی در شهرستان دلگان فرصت ورزش کردن را از جوانان گرفته است
کمبود و نبود امکانات ورزشی در شهرستان دلگان موجب اظهار گلایه جوانان و نوجوانان شهرستان دلگان شده است.