امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
سرویس : خواندنی ها
زمان : ۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۰۹:۴۱
شناسه خبر: ۴۳۳۵۱۲
 
بازتاب‌های انتخاب مدیر جوان شبکه 3
جوانگرایی با هدف توسعه هوشمندانه رسانه ملی/ نیروهای جوان و مستعد، کیفیت کار را بالا می‌برند
انتصاب علی فروغی، مدیر جدید شبکه سه سیما با توجه به جوان بودن این فعال رسانه‌ای،بازتاب‌های مثبتی در محافل رسانه‌ای داشته و این حرکت، تلاشی برای توسعه این رسانه به کمک ذهن‌های جوان و پویا ارزیابی می‌شود.

به گزارش دلگان پرس به نقل از خبرگزاری فارس،معاون سیمای رسانه ملی چهارشنبه گذشته در حکمی علی فروغی را به سمت مدیریت شبکه سه سیما منصوب کرد و علی اصغر پور محمدی،از مدیران پیشکسوت رسانه ملی را به سمت قائم مقام خود برگزید. به اعتقاد کارشناسان رسانه‌ای،وی با این انتصاب‌ها علاوه بر آنکه زمام امور شبکه‌ای جوان را به یک فعال رسانه‌ای جوان سپرد، از تجربیات ارزشمند پورمحمدی هم در طراحی و برنامه‌ریزی در امور سیما نیز بهره خواهد گرفت.

در رابطه با تغییر صورت گرفته و آمدن فروغی به شبکه سه، با چند نفر از برنامه‌سازان، مجریان و مدیران رسانه ملی به گفت‌وگو نشستیم که در ادامه می‌خوانید:

**رضوی: پیگیری‌های رئیس رسانه ملی برای تغییر نسل مدیران سیما

 سیدمحمود رضوی، تهیه‌کننده سینما و تلویزیون انتصاب علی فروغی، مدیر جوان و کاربلد رسانه ملی به مدیریت شبکه سه به‌عنوان یکی از سه شبکه اصلی و استراتژیک سیما را درخور تحسین عنوان کرد و گفت: انتصاب این مدیر جوان اقدامی درخور تحسین و امیدآفرین در تغییر نسلی مدیران سیما و نشانه ادامه رویکرد ریاست محترم سازمان در اعتماد به مدیران جوان است.

**معینی‌پور: سنت حسنه انتصاب مدیران جوان در رسانه ملی

 مسعود معینی‌پور، مدیر جوان شبکه چهار که خود به‌تازگی به مدیریت شبکه فرهیختگان منصوب شده است، در واکنش به انتصاب علی فروغی به‌عنوان مدیر جوان شبکه سه سیما گفت: تحولات سیما، بارقه‌های امید را در شبکه‌های پربیننده تلویزیونی، نوید می‌دهد.

 مدیر شبکه چهار با تبریک به علی فروغی،مدیر خلاق شبکه جوانان ، ابراز امیدواری کرد که سنت حسنه انتصاب مدیران جوان، خلاق و انقلابی در رسانه ملی ادامه پیدا کند.

**زاهدی: فروغی به کار اشراف دارد

علی زاهدی تهیه کننده سیما با اشاره به اثر مثبت جوانگرایی سازمان صدا و سیما بیان کرد: به نظر من استفاده از نیروهای جوان و مستعد کار موجب بهبود راندمان کاری بالاتر می‌شود.

وی ادامه داد: از آنجایی که علی فروغی به نوبه خود به مسائل پیرامونش چه در حوزه ارتباطات و چه در فضای مجازی و برنامه‌های تلویزیونی اشراف کامل دارد، من به نوبه خودم این انتصاب را در خور وی می‌بینم و امیدوارم نتیجه موفقیت‌آمیزی را در خروجی عملکرد مدیریت جدید شبکه سه سیما شاهد باشیم.

**حسین‌خانی: باید جوانگرایی در همه نهادها متداول شود

حسین حسین‌خانی تهیه کننده سیما با قدردانی از زحماتی که دکتر پورمحمدی در دوره تصدی بر مدیریت شبکه سه سیما کشیده گفت : به عقیده من، نه تنها صدا و سیما بلکه همه ارگان‌ها و نهادهای کشوری، باید به سمت جوانگرایی مدیریت‌های مهم پیش بروند.

به طور نمونه «علی فروغی» شاید به نظر جوان باشد اما سوابق درخشانش باعث اعتماد معاون سیما شده است و باید بگویم انتخاب درستی صورت گرفته است و از خداوند می‌خواهیم که آقای فروغی به موفقیت‌های چشمگیری در پیشبرد اهداف شبکه دست پیدا کند.

**شریعتی: از انتصاب جوانان لایق و شایسته در هر سمتی استقبال می‌کنم

نجم‌الدین شریعتی مجری شبکه سه سیما با اشاره به اینکه گرایش جوان‌ها به سمت مدیریت‌های مهم و اعتماد مسولین رسانه به آنان یک اتفاق مثبت است گفت:این روند از زمانی‌که دکتر  علی عسگری ریاست صدا و سیما را بر عهده گرفته است بیشتر به چشم می‌خورد.

مجری « سمت خدا» با اشاره به خدمات چشمگیر و قابل ستایشی که دکتر پورمحمدی در شبکه سه از خود به یادگار گذاشته است، تصریح کرد:با تمام وجود از آمدن «علی فروغی» مدیر جوان شبکه سه سیما،خوشحالم و از جانب خودم و همه کسانی که در شبکه سه مشغول فعالیت هستند اعلام می کنم که تمام توانمان را برای مک به آقای فروغی به کار می‌گیریم تا شاهد اتفاقات خوب و ارزنده‌ای در دوره مدیریت وی در شبکه سه سیما باشیم.

**عبدالملکی: سپردن امور به دست جوانان کارآمد است

جعفر عبدالملکی قائم مقام سابق شبکه سوم سیما در پاسخ به الزام جوانگرایی در سازمان صدا و سیما اظهار داشت: درایت و تدبیر جوانگرایی و سپردن مسولیت‌های مهم به دست جوانان کارآمد،خواست و اراده مقام معظم رهبری است و به نظر من این حرکت بسیار خوب و امید بخش به نظر میرسد به دلیل اینکه جوانان این مرز و بوم آینده سازان کشور هستند چرا که که انرژی و ظرفیت‌های جدید می‌تواند به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک کند.
او با اشاره به انتخاب افراد در سمت‌های مهم مدیریتی بر اساس شایستگی فردی آنها بیان کرد: ما باید به جوانان پاک، دلسوز و انقلابی اعتماد کنیم و آنها را بر اساس شایستگی و توانمندی‌شان انتخاب کنیم چراکه ما هر روز بیش از دیروز در مقابل رقابت‌های شدید رسانه‌ای قرار داریم و برای جلب نظر مخاطب از مدیران جوان و روزآمد استقبال می‌کنیم .

**صدری‌نیا:دومین خبر خوب انتصاب مدیران جوان در کشور

علی صدری‌نیا، کارگردان جوان مستند«قائم‌مقام» نیز با استقبال از انتصاب مدیر جوان و انقلابی برای یکی از پربیننده‌ترین و استراتژیک‌ترین شبکه‌های سیما گفت: بعد از انتخاب محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی حسن روحانی رئیس‌جمهور، خبر انتخاب علی فروغی به‌عنوان مدیر شبکه سه از سوی مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی،دومین خبر خوب انتصاب مدیران جوان در چند وقت اخیر بود.

صدری‌نیا تأکید کرد: باید هرکسی هر کمکی می‌تواند به این مدیران جوان بکند تا به تجربه‌های موفق تبدیل بشوند و بقیه هم جرات کنند مدیران جوان را انتخاب کنند.

**ضیا: انتخاب جوانان در پست مدیریتی باعث مسرت خواهد بود

علی ضیا مجری صدا وسیما در خصوص انتصاب مدیر جوان شبکه سوم سیما بیان کرد: به نظر من هر مدیری که در هر سمتی از قشر جوانان کارآمد و توانا انتخاب شود باعث مسرت و خوشحالی همه ما است به ویژه آقای فروغی که در دوره کوتاه مدیریت در بسیج کارهای درخشانی ارائه کرده است.

**روشن‌پژوه: انتصاب شایسته مدیر جوان برای شبکه جوان

همچنین مسعود روشن پژوه، مجری، تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیون با استقبال از انتصاب علی فروغی، رئیس سابق بسیج رسانه ملی به مدیریت شبکه سه گفت: با توجه به اینکه شبکه سه به جوانان اختصاص دارد، در نتیجه انتصاب یک مدیر جوان و آشنا به رسانه و تولید می‌تواند باعث رشد بیشتر این شبکه شود.

 این مجری نام‌آشنای تلویزیون با اشاره به اینکه پورمحمدی، مدیر سابق شبکه سه قطعاً در انتصاب یک مدیر جوان بر این شبکه نظر مثبت داشته است تصریح کرد: انتصاب شایسته علی فروغی به مدیریت شبکه سه در حقیقت ناشی از مشاوره با رئیس رسانه ملی و درخور تحسین است.

 روشن پژوه با تأکید بر اینکه در بخش تولید و شورای طرح و برنامه شبکه سه، افراد کاربلد و جوان فعالیت می‌کنند تصریح کرد: مخاطبان شبکه سه، جوان هستند و با توجه به اینکه علی فروغی از مدیران جوان رسانه ملی است، در آینده نزدیک شاهد تولید و پخش برنامه‌های موفق در سیما خواهیم بود.

 این مجری و تهیه‌کننده تلویزیون در پایان برای علی فروغی، مدیر جوان شبکه سه و همه مدیران جوان رسانه ملی، آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/ 

کلید واژه های مطلب:
دیدگاه شما
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
دیدگاه دیگران
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۴۱
در روشهای سنتی کشاورزی باید تجدید نظر شود/ مشکل سوخت کشاورزان دلگان با روشهای قانونی مرتفع شود
کارگروه کشاورزی شهرستان دلگان با حضور فرماندار و مدیران استانی برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۹:۴۰
سفر مخفیانه رضا پهلوی به عربستان در سالروز مرگ شاه/ هدیه 40 میلیون دلاری سعودی ها برای تجمعات تابستانه در ایران
رضا پهلوی، فرزند محمدرضا شاه هفته گذشته طی یک سفر مخفیانه با پادشاهان سعودی دیدار کرد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۴۶
آمریکا محور و مرکز شرارت در دنیا است/ عقب نشینی ترامپ ناشی از هشدار سردار سلیمانی بود
کارشناس مسائل سیاسی گفت:عقب نشینی ترامپ رئیس جمهور آمریکا از مواضع قبلیش ناشی از هشدار سردار سلیمانی بود.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۹:۴۵
عملکرد تعزیرات حکومتی در بازدید از خبازی ها و اصناف مطلوب است
فرماندار دلگان در نشست کارگروه آرد و نان این شهرستان گفت: عملکرد تعزیرات حکومتی در بازدید از خبازی ها و اصناف دلگان مطلوب است.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۹:۲۸
مسجد روستای هندل آباد دلگان با همکاری فرمانداری تکمیل می شود
مسجد روستای هندل آباد دلگان با همکاری فرمانداری این شهرستان تکمیل و به بهره برداری می رسد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۸:۵۸
چرا دلار ۱۱ هزار تومان شد؟
چرا دلار ۱۱ هزار تومان شد.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۸:۵۰
رئیس سازمان بسیج خواستار برخورد انقلابی دستگاه‌ قضایی با مفسدان اقتصادی شد
سردار غیب‌پرور گفت: مردم خواستار برخورد قاطع و انقلابی مسئولان کشور با مفسدان اقتصادی هستند و قطعاً از اقدامات انقلابی مسئولان و دستگاه‌ قضایی حمایت می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۸:۴۷
دلنوشته سرلشکر جعفری/ همگان منتظرتصمیمات انقلابی رئیس جمهور هستند
فرمانده کل سپاه طی دلنوشته ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دلهای با ایمانشان بتابد.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۲۳
دستگاه‌های قضایی با مفسدان اقتصادی برخورد انقلابی کنند/ مردم از دستگاه قضایی پشتیبانی می‌کنند
سردار غیب‌پرور گفت: مردم خواستار برخورد قاطع و انقلابی مسئولان کشور با مفسدان اقتصادی هستند و قطعاً از اقدامات انقلابی مسئولان و دستگاه‌ قضایی حمایت می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۸:۱۱
ساخت مسجدی در روستای هندل آباد دلگان با برگ درختان خرما/ این مکان مذهبی و عبادی نیاز به تجهیز دارد
یک مسجد به ابتکار یک روحانی بلوچ و اهالی روستا در منطقه هندل آباد دلگان با برگ درختان خرما و شاخه درختان گز ساخته شده است.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها