خط‌‌و نشان علی‌اکبری برای سعودی‌ها + عکس

کد مطلب: 433543  |  تاريخ: شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  ساعت: ۰۷:۳۷


خط‌‌و نشان علی‌اکبری برای سعودی‌ها + عکس

امیر علی‌اکبری در واکنش به نمایش به دور از اخلاق عربستانی‌ها در رشته کشتی کج که در جریان آن 2 فرد ایرانی- آمریکایی با حضور بر روی رینگ به حالتی تمسخرآمیز و با پرچم ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند به ایسنا گفت: «متاسفانه عربستانی‌ها شدیدا با ما دشمنی می‌کنند.

به گزارش دلگان پرس به نقل از جام نیـوز، امیر علی‌اکبری در واکنش به نمایش به دور از اخلاق عربستانی‌ها در رشته کشتی کج که در جریان آن 2 فرد ایرانی- آمریکایی با حضور بر روی رینگ به حالتی تمسخرآمیز و با پرچم ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند به ایسنا گفت: «متاسفانه عربستانی‌ها شدیدا با ما دشمنی می‌کنند.

 

این دلقک‌بازی 2 ایرانی‌- آمریکایی با همکاری سعودی‌ها فقط به خاطر پول بود. هزاران پیام از مردم عزیزمان به دستم رسید که خواستار این بودند تا در قبال این بی‌ادبی عربستانی‌ها واکنش نشان دهم.

 

با انتشار پستی در اینستاگرام با به کار بردن الفاظی مناسب شدیدا به این موضوع واکنش نشان دادم و از بن‌سلمان  گرفته تا ملک سلمان و شبکه‌های خبری عربستان را تگ کردم تا همگی در جریان این درخواست من قرار بگیرند که آماده‌ام با کشتی‌کج‌کارهای عربستانی در هر جای دنیا که بگویند مبارزه کنم. اگر این پیشنهاد را قبول کنند، طوری آن‌ها را ادب می‌کنم که دیگر از این غلط‌ها نکنند.‌»

 


http://www.dalganpress.ir/detail/News/433543/26

چاپ خبر