توزیع بنزین در گالن زیر سایه قانون!/ بازار سیاه سوخت کش ها عامل اصلی مشکلات سوختی

کد مطلب: 433571  |  تاريخ: پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  ساعت: ۰۷:۰۷


گزارشی از سردرگمی مردم در جایگاه‌های سوخت جنوب شرق؛

توزیع بنزین در گالن زیر سایه قانون!/ بازار سیاه سوخت کش ها عامل اصلی مشکلات سوختی

در حالی این روز ها بسیاری از مردم جنوب استان با مشکلات کمبود سوخت روبرو هستند که بازار سوخت کش ها همچنان داغ است.
به گزارش دلگان پرس به نقل از عصرهامون، مشکلات کمبود سوخت در سیستان و بلوچستان مدتی است که باعث کلافگی مردم جنوب استان شده است، از کمبود سوخت در منطقه آزاد چابهار گرفته تا صف های طولانی در سراوان و ایرانشهر و دلگان؛ با این حال بمب های متحرک همچنان در جاده های استان می تازند و قربانی می گیرند.
 
گویا مشکلات سوختی در دلگان و ایرانشهر پایانی ندارد و همچنان مشکلاتی  را برای شهروندان این منطقه ایجاد کرده است به طوری که در روز های اخیرکلیپ هایی از درگیری در جایگاه های سوخت این شهرستان ها در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
 
دانش یکی از اهالی جنوب سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با اشاره به صفوف طولانی در جایگاه های سوخت شهرستان ایرانشهر، اظهار کرد: مردم ساعت ها از عمر خود را در صف دریافت سوخت خودرو در جایگاه های جنوب سیستان و بلوچستان تلف می کنند.
 

وی با تاکید بر اینکه این معضلات در روزهای اخیر به وجود آمده است، ادامه داد: مسئولان باید برای رفع این معضلات به صورت عملی اقدامی انجام دهند.
نارویی یکی از شهروندان ایرانشهری در گفتگو با خبرنگار دلگان پرس با اشاره به صف های طویل در شهرستان ایرانشهر، اظهار کرد: هر زمانی که برای سوخت گیری خودرو خود به جایگاه های سوخت در سطح این شهرستان مراجعه می کنیم با صف های طولانی مواجه هستیم.
 
وی با تاکید بر اینکه روزانه هزاران ساعت از وقت مردم این منطقه در صف های بنزین تلف می شود، ادامه داد: مسئولان باید درصدد این باشند که این معضل را که موجب اظهار گلایه مردم شده است را برطرف کنند.
بامری یکی از شهروندان دلگان در گفتگو با دلگان پرس با اشاره به صف های طویل بنزین در جایگاه های سوخت شهرستان دلگان، افزود: برخی از روزها هم جلوی چشمان مردم، به افرادی که گالن 70 و 20 لیتری دارند، بنزین می دهند.
 
این شهروند دلگانی اضافه کرد: برخی از روزها هم جایگاه های سطح شهرستان دلگان بنزین ندارند.
انتهای پیام/

http://www.dalganpress.ir/detail/News/433571/5

چاپ خبر