ویزیت 15هزار نفر در بیمارستان صحرایی شهید مولوی جنگی زهی/استقبال چشمگیر مردم از خدمات سپاه

کد مطلب: 433588  |  تاريخ: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷  |  ساعت: ۰۷:۰۸


در سومین روز از برپایی بیمارستان صحرایی صورت گرفت

ویزیت 15هزار نفر در بیمارستان صحرایی شهید مولوی جنگی زهی/استقبال چشمگیر مردم از خدمات سپاه

معاون بهداری سپاه شهرستان چابهار گفت: آمار ویزیت شدگان در بیمارستان صحرایی شهید مولوی جنگی‌زهی در روستای عورکی شهرستان چابهار از مرز 15 هزار نفر گذشت.

به گزارش دلگان پرس به نقل از عصرهامون، محمود اردونی افزود: در سومین روز از برپایی بیمارستان صحرایی مولوی شهید جنگی زهی، 15 هزار و 654 بیمار ویزیت رایگان و 131 عمل جراحی  مختلف توسط پزشکان مستقر در بیمارستان صحرایی در روستای عورکی شهرستان چابهار انجام شده است.
وی با اشاره به استقبال خوب مردم محروم در این منطقه از خدمات این بیمارستان، افزود: تنها با گذشت سه روز از برپایی بیمارستان صحرایی، شاهد استقبال چشمگیر مردم این روستا و روستاهای اطراف از خدمات این بیمارستان صحرایی می باشیم و براساس بیززسی های صورت گرفته، مردم از خدمات ارائه شده توسط این بیمارستان راضی هستند و این نشان دهنده پاسخگویی نیاز آنان در این مکان بوده است.
معاون بهداری سپاه شهرستان چابهار در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده در این بیمارستان افزود: بیمارستان صحرایی شهید مولوی جنگی‌زهی در بخش های اتاق عمل، بستری، آزمایشگاه، داروخانه، بیهوشی، رادیولوژی، ارتوپدی، دندانپزشکی، جراحی عمومی، چشم، سونوگرافی، اورژانس اطفال و داخلی، کلینیک های تخصصی و عمومی و غیره به طور رایگان فعال هستند.
وی بیان کرد: 56 پزشک متخصص و عمومی و 137 نفر کادر بهداشتی و درمانی و نیروهای پشتیبانی در حال ارائه خدمات به مردم محروم روستای عورکی در بخش دشتیاری شهرستان چابهار می باشند.
  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: بیمارستان صحرایی شهید مولوی جنگی‌زهی با همکاری سپاه پاسداران، سپاه سلمان، قرارگاه قدس، نیروی زمینی سپاه، دانشگاه های علوم پزشکی افتتاح و به مدت چهار روز به مردم منطقه به صورت رایگان خدمات می دهد.
شایان ذکر است بیمارستان صحرایی، نوعی تاسیسات پزشکی کوچک و قابل جابجایی است که موقتا به رسیدگی به مجروحان در محل حادثه و بیماران به ارائه خدمات می پردازند.
 
انتهای پیام


http://www.dalganpress.ir/detail/News/433588/5

چاپ خبر