شهرداری چگردک دلگان افتتاح شد/کمک ۷۰۰میلیون ریالی مردم شهرچگردک به جوانترین شهردار کشور

کد مطلب: 433751  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۰:۴۰


شهرداری چگردک دلگان افتتاح شد/کمک ۷۰۰میلیون ریالی مردم شهرچگردک به جوانترین شهردار کشور

شهرداری چگردک دلگان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح شد.

به گزارش دلگان پرس، باحضور معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان شهرستان دلگان، شهرداری شهر چگردک افتتاح و مردم این شهر کمک ۷۰۰میلیون ریالی خود را به جوانترین شهردار کشور در قالب خرید دو خودرو اهدا کردند.

شجاعی فرماندار دلگان در مراسم افتتاحیه گفت: یکی از مطالبات اصلی مردم چگردک پیگیری برای ارتقای مرکز بخش چگردک به شهر بوده است و خداراشکر با پیگیری های مهندس محبی استاندار محترم ، دکتر امینی فرد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر حوزه ها ...این خواسته مردم براورده و هم اکنون شاهد افتتاح شهرداری شهر چگردک هستیم.

وی اضافه کرد: تلاش مردم و در راس همه شوراهای شهر چگردک برای استقرار شهرداری تلاشی بی مثال بود بگونه ای که مردم باهمکاری شوراهای شهر چگردک توانستند جوانترین شهردار زن را در کشور بر کرسی شهرداری بنشانند.

این مسئول گفت: همکاری و همدلی بین مردم ومسئولین را رمز موفقیت هر جامعه ای دانست و ادامه داد: هر جامعه ای که امروزه توانسته است به خوبی رشد کند قطعا در راس ان موفقیت همکاری مردم با مسئولان بوده است.

فرماندار دلگان تصریح کرد: همچنین از کمک و جمع اوری مبالغ ۷۰۰میلیون ریال برای خرید دودستگاه خودرو و همچنین کمک جهت استقرار تجهیزات شهرداری شهر چگردک توسط مردم تشکر و قدردانی کرد.

مجتبی شجاعی در ادامه خاطر نشان کرد :انتخاب جوانترین شهردار زن در کشور نشان از توجه و استفاده از بانوان در عرصه های مختلف مدیریتی و سازمانی درکشور است و دولت تدبیر و امید حمایت خود را از این شهردار جوان دریغ نخواهد کرد.

فرماندار دلگان در پایان سخنرانی خود گفت:همانطوریکه انتخاب جوانترین شهردار کشور این روزها تیتر اخبار و رسانه ها است انشالله درادامه شاهد درخشش جوانترین شهردار کشور  در بحث عملکرد مثبت و خدمت رسانی به شهروندان جلگه باشیم بطوریکه انتخاب این شهردار بتواند دریچه ای برای استفاده سایر بانوان در پست های مهم باشیم.

در ادامه امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر و دلگان در مجلس شورای اسلامی گفت : حضور بانوان در رده های اجرایی و مدیریتی کشور از کارکردهای انقلاب اسلامی است که در این بستر  جامعه و حاکمیت به بانوان این فرصت را می دهد که در کنار ایفای نقش خانوادگی ، نقشهای موثر و مهم اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و... را به بهترین شکل ایفا کنند و هم جامعه را از دستاوردهای خدمات بانوان شایسته برخوردار نمایند.

وی ادامه داد : حاکم شدن تخصص و تعهد و مردم محوری و رعایت قانون میتواند رمز اصلی موفقیت شهرداری چگردک باشد که به نظر میرسد شورای اسلامی همدل و شهردار پرانگیزه در کنار حمایت های ارزنده استاندار محترم ، معاونین و فرماندار شهرستان زمینه خوبی برای رشد شهری چگردک فراهم اورده است و اینجانب نیز. امادگی حمایت و‌کمک‌به توسعه ایم شهر جدید التاسیس را دارم .

انتهای پیام/م.ب


http://www.dalganpress.ir/detail/News/433751/2

چاپ خبر